Bilety onlineMuzeum dostępneDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
Muzeum Krakowa wprowadza w grudniu 2022 roku ograniczenia funkcjonowania wszystkich oddziałów - zobowiązanie takie nakłada na nas „ustawa o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców energii elektrycznej w 2023 roku w związku z sytuacją na rynku energii elektrycznej” z 29 września 2022 r. Więcej informacji w zakładce AKTUALNOŚCI.

„XIX-wieczny make up.” – warsztaty poświęcone charakteryzacji

kolorowa grafika. Na granatowym tle jasnoniebieskie linie przekroju budynku teatru. W prawym górnym rogu logo Muzeum Krakowa, w przeciwstawnym roku tytuł i szczegóły wystawy..
Najważniejsze informacje
Limit osób: 15
Wstęp w ramach biletu wstępu na wystawę; 14 zł bilet normalny; 10 zł bilet ulgowy

Możliwość zakupu biletów: kasa w Domu pod Krzyżem

Konieczność rezerwacji: Centrum Obsługi Zwiedzających: Rynek Główny 35, 31-011 Kraków, tel. 12 426 50 60, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl

Dom pod Krzyżem, oddział Muzeum Krakowa, zaprasza na wydarzenie towarzyszące wystawie „Maszyneria teatru”.

Podczas warsztatów skupimy się na pracy teatralnego charakteryzatora sięgając do początków tworzenia się tego zawodu. Zdradzimy garderobiane sekrety gwiazd i opowiemy o sposobach kształtowania scenicznego wizerunku. Podczas warsztatów zgłębimy zarówno historyczne, jak i współczesne techniki charakteryzacji teatralnej.

Osoba prowadząca: Joanna Cieślik
Najważniejsze informacje
Limit osób: 15

Możliwość zakupu biletów: kasa w Domu pod Krzyżem

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.