Bilety onlineDeklaracja dostepnościENDofinansowano ze środków Unii Europejskiej

Z bohaterami krakowskich legend przez Rynek Podziemny

29 sierpnia (poniedziałek)
godz. 13.00 – Z bohaterami krakowskich legend przez Rynek Podziemny
Interaktywne oprowadzanie z elementami questingu, prowadzenie: Szymon Jarosiński, Katarzyna Kucharska
Miejsce: Rynek Podziemny, Rynek Główny 1
Zajęcia dla dzieci w wieku 6–10 lat

Podążając za ekspozycją w Rynku Podziemnym pochylimy się nad śladami legendarnych bohaterów Krakowa, zarówno tych fantastycznych jak i znanych nam z historii: straszliwego Smoka Wawelskiego, wojowniczych Tatarów, św. Kingi i św. Jadwigi, Henryka Probusa i jego ptasich rycerzy. Poszukamy na wystawie śladów legendarnych bohaterów i zastanowimy się, ile prawdy jest w baśniach.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Czas trwania zajęć wynosi od 1h 30min do 2h.
Udział w wydarzeniach realizowanych w ramach programu Lato w mieście jest odpłatny.

Bilety:
dzieci i młodzież (do lat 18): 10 zł
bezpłatny wstęp przysługuje jednemu opiekunowi, pozostali opiekunowie: 10 zł
posiadaczom Krakowskiej Karty Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem przysługuje 50% zniżki, tj. bilet w cenie 5 zł

Rezerwacja: Centrum Obsługi Zwiedzających w Pałacu Krzysztofory, Rynek Główny 35, 31-011 Kraków, tel. 12 426 50 60, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl

Rezerwacja i sprzedaż biletów na zajęcia realizowane w miesiącu lipcu rozpoczyna się z dniem ogłoszenia programu na stronie, a na zajęcia sierpniowe – od 15 lipca 2022 r.

Bilety na wydarzenia można zakupić w kasach muzealnych oddziałów oraz w Centrum Obsługi Zwiedzających.