Bilety onlineMuzeum dostępneDofinansowano ze środków Unii Europejskiej

Z halabardą i hakownicą

Kolorowa grafika. Bałwan w czapce i szaliku na niebieskim tle.
Najważniejsze informacje
Warsztaty bronioznawcze dla rodzin z dziećmi (10–13 lat)

Ferie w muzeum to cykliczny program organizowany przez Muzeum Krakowa w okresie ferii zimowych. Nasza oferta jest skierowana do dzieci wraz z rodzicami, a także do młodzieży.

Czas trwania zajęć wynosi od jednej do półtorej godziny.
Udział w wydarzeniach realizowanych w ramach programu Ferie w muzeum jest odpłatny.
Bilety:
  • dzieci i młodzież (do lat 18): 10 zł
  • bezpłatny wstęp przysługuje jednemu opiekunowi, pozostali opiekunowie: 10 zł
  • posiadaczom Krakowskiej Karty Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem przysługuje 50% zniżki, tj. bilet w cenie 5 zł
Rezerwacja: Centrum Obsługi Zwiedzających w Pałacu Krzysztofory, Rynek Główny 35, 31-011 Kraków, tel. 12 426 50 60, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl
Bilety na wydarzenia można zakupić w Centrum Obsługi Zwiedzających oraz w miarę możliwości kasach muzealnych oddziałów realizujących zajęcia (za wyjątkiem Celestatu).

Muzeum Krakowa zaprasza na wydarzenie w ramach Ferii w Muzeum 2023!

W czasie warsztatów uczestnicy zostaną wprowadzeni w świat uzbrojenia, opancerzenia i ubioru obrońców krakowskich fortyfikacji sprzed kilku wieków. Dzięki licznym replikom, które każdy z uczestników będzie mógł wziąć do ręki lub założyć na siebie, o wiele łatwiejsze stanie się wyjaśnienie podstaw dawnej sztuki wojny i sposobów obrony oblężonego miasta.

Osoba prowadząca: Michał Szczerba
Kolorowa grafika. Bałwan w czapce i szaliku na niebieskim tle.
Najważniejsze informacje
Warsztaty bronioznawcze dla rodzin z dziećmi (10–13 lat)

Czas trwania zajęć wynosi od jednej do półtorej godziny.
Bilety:
  • dzieci i młodzież (do lat 18): 10 zł