Bilety onlineMuzeum dostępneDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
W związku z trwającymi przygotowaniami do pierwszej monograficznej wystawy poświęconej twórczości artystycznej Wincentego Wodzinowskiego, poszukujemy prac i pamiątek związanych z artystą. Link

Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie

Najważniejsze informacje
Spotkanie dla dzieci w wieku 4-10 lat.
Cena biletu: 10 zł od dziecka (jeden opiekun wstęp wolny)
Limit 50 osób
Konieczna rezerwacja. Informacje, rezerwacje i zakup biletów: Centrum Obsługi Zwiedzających, Rynek Główny 35 (Pałac Krzysztofory), 31-011 Kraków, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl , tel. 12 426 50 60

Szanowni Państwo, ze względów zdrowotnych Pan Marek Rusinek nie będzie w stanie przybyć na nasze spotkanie 3 marca.

W związku z tym spotkanie poprowadzi Pan Tomasz Karżewicz, pracownik muzeum, z którym regularnie spotykają się Państwo podczas cyklu, przedstawi wspomniane opowieści oraz przeprowadzi zabawę zbliżającą uczestników do zawodu muzealnika, a wszystko w okazjonalnej cenie 10 zł od dziecka (1 opiekun wchodzi za darmo).

Przypominamy że spotkanie odbędzie się o godzinie 10:00.
Ostatni dzień możliwości oglądania zeszłorocznych szopek startujących w 81. Konkursie Szopek Krakowskich, to idealna okazja by przybliżyć sobie kolejne opowieści związane z Krakowem. Tym razem za sprawą naszego gościa Pana Marka Rusinka poznamy opowieści: „Jak pleban Stefan Czarta przegonił” oraz o „Szopce Stasia”, obie związane z Kościołem Mariackim, a w jaki sposób, tego przekonacie się już wkrótce.
Marek Rusinek – radiowiec z wieloletnim doświadczeniem, od lat związany ze stacją RMF, w której stał się legendą wszystkich odnóg rozgłośni. Prowadził przez ten okres wiele niezapomnianych imprez, w tym każdą z cyklu Inwazja Mocy. Radosny i energiczny, co wielokrotnie potwierdzają jego współpracownicy.
Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie, to cykl spotkań dla dzieci w wieku od 4 do 9 lat, podczas których znani krakowianie czytają utwory związane z Krakowem.
Najważniejsze informacje
Spotkanie dla dzieci w wieku 4-10 lat.
Cena biletu: 10 zł od dziecka (jeden opiekun wstęp wolny)
Limit 50 osób