Bilety onlineMuzeum dostępneDofinansowano ze środków Unii Europejskiej

Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie

kolorowa fotografia. Kobieta w bluzce w kwiaty w koralach na szyi.
Najważniejsze informacje
Spotkanie dla dzieci w wieku 4-10 lat
Miejsce wydarzenia: wystawa czasowa szopek krakowskich (Pałac Krzysztofory)
Limit: 50 osób
Cena: 15 zł/dziecko (jeden opiekun wstęp wolny)
Konieczność rezerwacji miejsc oraz możliwość zakupu biletów w Centrum Obsługi Zwiedzających w Pałacu Krzysztofory, Rynek Główny 35, 31-011 Kraków,
tel.: 12 426 50 60, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl

Pałac Krzysztofory, oddział Muzeum Krakowa, zaprasza na na kolejne spotkanie dla dzieci w ramach cyklu „Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie”.

26 lutego zapraszamy na kolejne spotkanie dla dzieci w ramach cyklu „Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie”.

Ostatnia niedziela lutego to jednocześnie ostatni dzień prezentowania wystawy z okazji 80. Konkursu Szopek Krakowskich, z tego powodu zapraszamy na spotkanie z szopkarzem, Panem Wiesławem Barczewskim, który przybliży nam ten magiczny świat małych budowli wprowadzając nas w świat legend i opowieści krakowskich.
Osoba prowadząca: Wiesław Barczewski, Tomasz Karżewicz

Wiesław Barczewski

Wiesław Barczewski – szopkarz, a z zawodu inżynier zafascynowany światem szopek i tym co przedstawiają. Autor wielu, wielu szopek, będących w posiadaniu wielu znamienitości, w tym jedna znajdowała się w kolekcji królowej brytyjskiej. Autor książek o tematyce szopek, ich historii i skrywanej przez nie magii.

„Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie”

„Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie”, to cykl spotkań dla dzieci w wieku od 4 do 9 lat, podczas których znani krakowianie czytają utwory związane z Krakowem. Spotkania odbywają się raz w miesiącu w niedzielne przedpołudnie (godz. 10.00) w Pałacu Krzysztofory.
kolorowa fotografia. Kobieta w bluzce w kwiaty w koralach na szyi.
Najważniejsze informacje
Spotkanie dla dzieci w wieku 4-10 lat
Miejsce wydarzenia: wystawa czasowa szopek krakowskich (Pałac Krzysztofory)
Limit: 50 osób