Bilety onlineMuzeum dostępneDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
Muzeum Krakowa wprowadza w grudniu 2022 roku ograniczenia funkcjonowania wszystkich oddziałów - zobowiązanie takie nakłada na nas „ustawa o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców energii elektrycznej w 2023 roku w związku z sytuacją na rynku energii elektrycznej” z 29 września 2022 r. Więcej informacji w zakładce AKTUALNOŚCI.

Burza, teatralne słońce i sztuczna krew

kolorowa grafika. Na granatowym tle jasnoniebieskie linie przekroju budynku teatru. W prawym górnym rogu logo Muzeum Krakowa, w przeciwstawnym roku tytuł i szczegóły wystawy.
Najważniejsze informacje:
typ zajęć:
stacjonarne
czas trwania:
Ceny biletów na wystawę
Warsztaty edukacyjne towarzyszące wystawie „Maszyneria teatru” plus 5 zł od osoby80.00 zł
Rezerwacje i terminy
Rezerwacje na zajęcia edukacyjne przyjmowane są najpóźniej na dwa tygodnie przed planowanym terminem wizyty w muzeum, w zależności od dostępności wolnych terminów.
Zamówienia należy składać telefonicznie lub mailowo w oddziale organizującym zajęcia.
Rezerwacje: rydlowka@muzeumkrakowa.pl, tel. 12 265 10 15.

Zapraszamy na nasze muzealne lekcje!

Warsztaty muzealne towarzyszące wystawie „Maszyneria teatru”.

Warsztaty z oprowadzaniem dla grup przedszkolnych i klas I-III

Warsztaty poświęcone zagadnieniu dźwięku, światła i efektów specjalnych w teatrze. Wspólnie odkryjemy tajemnice teatru, spróbujemy wywołać teatralną burzę i posłuchamy jak pada deszcz, sprawdzimy czy ogień parzy oraz jak bardzo może zmienić się aktor.

Prowadzenie: Ewelina Radecka/Joanna Zdebska-Schmidt
Najważniejsze informacje:
typ zajęć:
stacjonarne
czas trwania:
Ceny biletów na wystawę
Rezerwacje i terminy
Rezerwacje: rydlowka@muzeumkrakowa.pl, tel. 12 265 10 15.