Bilety onlineMuzeum dostępneDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
Szanowni Państwo, w związku ze Świętem Jom Kipur, w poniedziałek 25 września wystawy w Starej Synagodze będą zamknięte.

Trzepaki, Reksio, Atari - zajęcia interaktywne

Kolorowa grafika. Różnokolorowy wiatrak na pomarańczowym tle. W centrum grafiki tytuł wystawy. W prawym górnym rogu logo Muzeum Krakowa.
Najważniejsze informacje:
typ zajęć:
stacjonarne
Ceny biletów na wystawę
Lekcje muzealne i spacery miejskie plus 4 zł od osoby100.00 zł
Warsztaty edukacyjne plus 5 zł od osoby100.00 zł
Zajęcia edukacyjne w oddziale Rynek Podziemny plus koszt biletów wstępu (12 zł), które uprawniają również do samodzielnego zwiedzania wystawy100.00 zł
Wycieczki objazdowe* oraz spacer edukacyjny Nowa Huta i jej schrony realizowany w oddziałach Muzeum Nowej Huty i Podziemna Nowa Huta *cena nie zawiera kosztów transportu, który Zamawiający organizuje we własnym zakresie150.00 zł
Bezpłatny wstęp przysługuje jednemu opiekunowi na 10 uczestników.
Rezerwacje i terminy
Rezerwacje na zajęcia edukacyjne przyjmowane są najpóźniej na dwa tygodnie przed planowanym terminem wizyty w muzeum, w zależności od dostępności wolnych terminów.
Zamówienia należy składać telefonicznie lub mailowo w oddziale organizującym zajęcia.
Rezerwacje: nowahuta@muzeumkrakowa.pl

Zapraszamy na nasze muzealne lekcje!

Zapraszamy na zajęcia interaktywne dla przedszkoli i klas I-III towarzyszące wystawie Trzepaki, Reksio, Atari.

Zajęcia interaktywne dla przedszkoli i klas I-III

W czasie zajęć wyruszymy w podróż w czasie do okresu PRL-u, kiedy żyli nasi rodzice, dziadkowie i pradziadkowie. Poznamy najpopularniejsze zabawki i zabawy z tamtych lat. Sprawdzimy jak działa kalejdoskop, zagramy w klasy i kapsle, zobaczymy Reksia, Misia Uszatka i przyjrzymy się sprzętom, które bardzo różnią się od dzisiejszych! Zajęcia odbywają się w przestrzeni wystawy czasowej „Trzepaki, Reksio, Atari”.

Podstawa programowa (edukacja wczesnoszkolna)

Edukacja wczesnoszkolna (kl. I–III): edukacja społeczna (III.1.1, III.1.3, III.1.7, III.2.6, III.2.7).
Najważniejsze informacje:
typ zajęć:
stacjonarne
Ceny biletów na wystawę
Lekcje muzealne i spacery miejskie plus 4 zł od osoby100.00 zł
Warsztaty edukacyjne plus 5 zł od osoby100.00 zł
Bezpłatny wstęp przysługuje jednemu opiekunowi na 10 uczestników.
Rezerwacje i terminy
Rezerwacje: nowahuta@muzeumkrakowa.pl