Bilety onlineMuzeum dostępneDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
W związku z trwającymi przygotowaniami do pierwszej monograficznej wystawy poświęconej twórczości artystycznej Wincentego Wodzinowskiego, poszukujemy prac i pamiątek związanych z artystą. Link

Muzeum od kołyski - edycja zima - wiosna 2024

Muzeum od kołyski to nowy cykl zajęć, który adresowany jest do rodziców i opiekunów dzieci (do 2 roku życia) oraz rodziców spodziewających się potomstwa.

Chcemy, aby czas oczekiwania na narodziny dziecka oraz urlopów wychowawczych rodzice mogli spędzić w sposób aktywny i ciekawy. Dlatego też zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów maluszków do wspólnego odkrywania naszego miasta oraz oddziałów Muzeum Krakowa.
W ramach naszego programu będziemy wspólnie spacerować i zwiedzać poszczególne ekspozycje, a także odbywać ćwiczenia na różnorakich warsztatach. Na specjalnie przygotowanych dla Państwa zajęciach panować będzie spokojna atmosfera – nikogo nie przestraszy płacz dziecka czy potrzeba zrobienia niezaplanowanej przerwy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Ponieważ wiemy, że przyjemności trzeba sobie dawkować, dlatego nasze spotkania każdorazowo są przewidziane na ok. 45–60 min. Zajęcia odbywają się w trzeci czwartek miesiąca o stałych porach: godz. 9.30 (spacery) oraz godz. 10.30 (oprowadzania po wystawach). Na każde spotkanie przygotowujmy także pakiet informacji organizacyjnych, aby każdy uczestnik mógł się do nich odpowiednio przygotować.