Bilety onlineDeklaracja dostepnościENDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
Szanowni Państwo, w związku z trwającymi przygotowaniami do wystawy obejmującej twórczość artystyczną Włodzimierza Tetmajera, poszukujemy prac malarskich, rysunkowych lub opracowanych w innych technikach jego autorstwa. Więcej informacji w zakładce Wydarzenia >> Aktualności.

Planowane szkolenia dla przewodników w 2022r.

Szanowni Państwo, Muzeum Krakowa organizuje cykliczne szkolenia przewodnickie po następujących oddziałach: Rynek Podziemny, Pałac Krzysztofory oraz Trasa Pamięci (Fabryka Schindlera, Apteka pod Orłem, Ulica Pomorska). W roku 2022 harmonogram* szkoleń wygląda następująco:

• 17 maja- rozpoczęcie trzeciej edycji szkolenia w Pałacu Krzysztofory (rekrutacja na szkolenie rozpocznie się 9 maja w poniedziałek o godz. 12.00 za pomocą formularza, który zostanie udostępniony na naszej stronie internetowej). UWAGA! Nie prowadzimy wcześniejszych zapisów na to szkolenie!
  • jesień – szkolenie na Trasie Pamięci

*Podane terminy mogą ulec zmianie. Na każde szkolenie obowiązują zapisy. Rejestracja zostaje ogłoszona zawsze z kilkunastodniowym wyprzedzeniem. Informacje na temat rozpoczęcia rejestracji zostają udostępnione na stronie internetowej Muzeum w zakładce dla przewodników, a także są rozsyłane drogą e-mail do przewodników, których adresy figurują w naszej bazie.