Bilety onlineMuzeum dostępneDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
W związku z prowadzonymi pracami remontowymi, w dniach 07.09.22 – 09.10.22 r. wyłączona zostaje czasowo ze zwiedzania wystawa stała prezentowana w Muzeum Podgórza - „Miasto pod Kopcem Kraka”. Wystawa czasowa "Stał dwór szlachecki" będzie prezentowana bez zmian.

Planowane szkolenia dla przewodników w 2022r.

Harmonogram szkoleń przewodnickich w bieżącym roku

Szanowni Państwo, Muzeum Krakowa organizuje cykliczne szkolenia przewodnickie po następujących oddziałach: Rynek Podziemny, Pałac Krzysztofory oraz Trasa Pamięci (Fabryka Schindlera, Apteka pod Orłem, Ulica Pomorska). W roku 2022 harmonogram* szkoleń wygląda następująco:

• 4 października - rozpoczęcie szkolenia na Trasie Pamięci (rekrutacja na szkolenie rozpocznie się 15 września o godz. 12.00 za pomocą formularza,
    który zostanie udostępniony na naszej stronie internetowej). UWAGA! Nie prowadzimy wcześniejszych zapisów na to szkolenie!
  • styczeń 2023 - szkolenie w Pałacu Krzysztofory

*Podane terminy mogą ulec zmianie. Na każde szkolenie obowiązują zapisy. Rejestracja zostaje ogłoszona zawsze z kilkunastodniowym wyprzedzeniem. Informacje na temat rozpoczęcia rejestracji zostają udostępnione na stronie internetowej Muzeum w zakładce dla przewodników, a także są rozsyłane drogą e-mail do przewodników, których adresy figurują w naszej bazie.