Bilety onlineDeklaracja dostepnościEN

Promocyjne zwiedzanie wystaw z okazji Dnia Nauczyciela

Muzeum Krakowa zaprasza nauczycielki oraz nauczycieli do promocyjnego zwiedzania wystaw w dniach 16 oraz 17 października 2021.

Z okazji Dnia Nauczyciela  każda nauczycielka oraz nauczyciel legitymujący się Legitymacją Służbową Nauczyciela oraz Legitymacją Służbową Nauczyciela Akademickiego uprawniona jest do bezpłatnego zwiedzania wystaw w oddziałach i filiach Muzeum Krakowa otwartych w w dniach 16 oraz 17 października 2021.

Informacje organizacyjne

W oddziałach, w których wymagana jest rezerwacja miejsc (Fabryka Emalia Oskara Schindlera oraz Rynek Podziemny) wstęp na wystawy możliwy jest w zależności od dostępnych wolnych terminów.

W celu wcześniejszej rezerwacji terminu zwiedzania konieczny jest kontakt z Centrum Obsługi Zwiedzających w Pałacu Krzysztofory:
e-mail: info@muzeumkrakowa.pl

Powiązana wystawa