Bilety onlineDeklaracja dostepnościDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
Wynajem
Szanowni Państwo, informujemy, iż 15 sierpnia (poniedziałek) wszystkie oddziały Muzeum Krakowa będą nieczynne.
Strona korzysta z ciasteczek!

Wynajem

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu powierzchni w Muzeum Krakowa

Zaproszenie do składania ofert najmu lokalu użytkowego w oddziale „Muzeum Nowej Huty” w Krakowie, oś. Centrum E1

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa z siedzibą w Krakowie, Rynek Główny 35, zaprasza Państwa do składania ofert najmu lokalu użytkowego w oddziale „Muzeum Nowej Huty”.

Oddział „Muzeum Nowej Huty” mieści się w budynku zabytkowego, dawnego kina „Światowid” nieopodal Placu Centralnego. Więcej informacji na temat oddziału znajdą Państwo na stronie internetowej Muzeum Krakowa, w zakładce Muzeum Nowej Huty.

Zaproszenie do składania ofert najmu lokalu użytkowego w oddziale „Pałac Krzysztofory” w Krakowie

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa zaprasza Państwa do składania ofert najmu powierzchni użytkowej w oddziale „Pałac Krzysztofory”, mieszczącym się w nowo wyremontowanym skrzydle Pałacu Krzysztofory, jednym z najpiękniejszych i najbardziej okazałych pałaców miejskich w Krakowie, Rynek Główny 35.

Zaproszenie do składania ofert najmu powierzchni w oddziale Stara Synagoga

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa zaprasza do składania ofert dotyczących najmu powierzchni w oddziale „Stara Synagoga”, zlokalizowanym w sercu historycznego Kazimierza przy ul. Szeroka 24.

Powierzchnie w filii "Barbakan"

Powierzchnie w oddziale „Muzeum Podgórza”

ul. Powstańców Wielkopolskich 1, Kraków

Powierzchnie w oddziale „Dom pod Krzyżem”

ul. Szpitalna 21, Kraków

Wynajem powierzchni w oddziale „Celestat”

Celestat to neogotycki pałacyk, historyczna siedziba krakowskiego Towarzystwa Strzeleckiego „Bractwo Kurkowe”, zlokalizowana w Parku Strzeleckim. Turaj bracia kurkowi ćwiczyli strzelanie i organizowali konkursy strzeleckie, z najważniejszym, dorocznym konkursem o tytuł króla kurkowego.

Wynajem powierzchni w oddziale „Thesaurus Cracoviensis”

Thesaurus Cracoviensis – Centrum Interpretacji Artefaktów to nowoczesne magazyny muzealne i pracownie konserwatorskie, udostępniane zwiedzającym.

Wynajem powierzchni w filii „Mury Obronne”

Mury obronne z Bramą Floriańską i trzema basztami – Pasamoników, Stolarską i Ciesielską, stanowią fragment niegdyś istniejących potężnych średniowiecznych fortyfikacji Krakowa, wyburzonych na mocy decyzji cesarza austriackiego Franciszka II Habsburga z 1806 r.

Wynajem powierzchni w oddziale „Stara Synagoga”

Stara Synagoga jest najstarszą z synagog zachowanych w Polsce. Została zbudowana około 1485 r. w stylu gotyckim, a około 1550 r. przebudowana w stylu renesansowym przez architekta z Florencji Mateusza Gucciego.

Wynajem powierzchni w oddziale „Kamienica Hipolitów”

Kamienica Hipolitów mieści się tuż obok Kościoła Mariackiego. Od 2003 r. prezentowana jest w niej wystawa stała „ Mieszczański dom”. Pokazuje ona, jak niegdyś mieszkali krakowianie, jak urządzali swoje mieszkania, w jakich warunkach żyli.

Wynajem powierzchni w filii "Rydlówka"

Rydlówka to zabytkowy dworek w stylu klasycystycznym, znany przede wszystkim jako miejsce słynnego wesela Lucjana Rydla, krakowskiego poety, i Jadwigi Mikołajczykówny, dziewczyny z Bronowic – Państwa Młodych z kanonicznego dramatu Stanisława Wyspiańskiego Wesele.

Wynajem powierzchni w oddziale „Muzeum Nowej Huty”

Oddział „Muzeum Nowej Huty” mieści się w budynku dawnego kina „Światowid”, które zostało zaprojektowane na wzór pałacowy przez Andrzeja Uniejewskiego i działało od 1957 r. do 1992 roku jako jedno z dwóch dużych nowohuckich kin tamtego okresu.

Wynajem powierzchni w Pałacu Krzysztofory

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa zaprasza Państwa do skorzystania z oferty najmu powierzchni znajdujących się w oddziale „Pałac Krzysztofory”, jednym z najpiękniejszych i najbardziej okazałych pałaców miejskich w Krakowie, Rynek Główny 35. Zapraszamy Państwa do Sali Miedzianej, Sali pod Muzami oraz Sali z Widokiem.