Bilety onlineDeklaracja dostepnościEN
Informujemy, że Centrum Obsługi Zwiedzających przeniosło się do Pałacu Krzysztofory. Zapraszamy!
Strona korzysta z ciasteczek!

Wynajem powierzchni w oddziale „Kamienica Hipolitów”

Kamienica Hipolitów mieści się tuż obok Kościoła Mariackiego. Od 2003 r. prezentowana jest w niej wystawa stała „ Mieszczański dom”. Pokazuje ona, jak niegdyś mieszkali krakowianie, jak urządzali swoje mieszkania, w jakich warunkach żyli.

Opis miejsca

Można zobaczyć wnętrza od XVII do XIX w. Tutejsza kolekcja zegarów należy do największych w polskich zbiorach. Ekspozycja urządzona jest tak, jakby zatrzymał się czas. Wnętrza dawnego mieszczańskiego domu to przestrzenie pełne tajemnic i piękna. W salonie, jadalni lub eleganckim pokoju kolekcjonera poczujecie Państwo magię dawnego domu, a fotografie wykonane pośród cennych dzieł sztuki będą unikatową pamiątką.

Opis oferty

Oprócz wystawy w Kamienicy Hipolitów udostępniamy kameralną salę edukacyjną zlokalizowaną na 3 piętrze (40 m2), która jest idealnym miejscem spotkań w sercu Krakowa. W celu organizacji spotkań do Państwa dyspozycji jest rzutnik, ekran, 50 krzeseł i stoły.

Informacje kontaktowe oraz cena

Cena za 1 godzinę udostępnienia powierzchni wystawy wynosi 600 zł netto.

Cena za 1 godzinę udostępnienia sali edukacyjnej wynosi  150 zł netto

W celu skorzystania z naszej oferty prosimy o kontakt e-mail: fundusze@muzeumkrakowa.pl

Organizując wydarzenie w przestrzeniach muzealnych zachęcamy Państwa do wzbogacenia agendy o będące w ofercie Muzeum Krakowa warsztaty edukacyjne i wykłady, jak również do zwiedzania naszych przestrzeni wystawienniczych.