Bilety onlineDeklaracja dostepnościEN
Zgodnie z zaleceniami rządowymi informujemy, że od dnia 20 marca 2021 r. wszystkie oddziały Muzeum Krakowa są zamknięte. Nie ustajemy jednak opowiadać Państwu o Krakowie, zapraszamy na naszą stronę internetową oraz media społecznościowe. Mamy nadzieję, że już wkrótce zobaczymy się znowu w naszych oddziałach.

Wynajem powierzchni w oddziale „Thesaurus Cracoviensis”

Thesaurus Cracoviensis – Centrum Interpretacji Artefaktów to nowoczesne magazyny muzealne i pracownie konserwatorskie, udostępniane zwiedzającym.

Opis miejsca

Zobaczyć tu można niemal wszystko, co przez lata gromadzono w Muzeum Historycznym Miasta Krakowa, a co nie jest prezentowane na wystawach stałych: malarstwo, grafikę, numizmaty, militaria, szopki krakowskie, rzemiosło artystyczne, meble. Na takie rozwiązanie zdecydowały się nieliczne muzea na świecie, a w Polsce jest to rozwiązanie nowatorskie.

Opis oferty

Zapraszamy Państwa do skorzystanie z wyjątkowej okazji obcowania ze zgromadzonymi muzealiami oraz do organizacji spotkań tematycznych w przestrzeni sali edukacyjnej (54 m2).

Sala zlokalizowana jest na poziomie -1, jest klimatyzowana, posiada dostęp do windy,  zaplecze sanitarne, do dyspozycji gości są zamykane szafki na rzeczy osobiste. W celu organizacji spotkań do Państwa dyspozycji jest ekran, projektor, mównica, 23 krzesła i stoły.

Informacje kontaktowe oraz cena

Cena za 1 godzinę udostępnienia sali konferencyjnej wynosi  250 zł netto

W celu skorzystania z naszej oferty prosimy o kontakt e-mail: fundusze@mhk.pl

Organizując wydarzenie w przestrzeniach muzealnych zachęcamy Państwa do wzbogacenia agendy o będące w ofercie Muzeum Krakowa warsztaty edukacyjne i wykłady, jak również do zwiedzania naszych przestrzeni wystawienniczych