Bilety onlineDeklaracja dostepnościEN
Informujemy, że Centrum Obsługi Zwiedzających przeniosło się do Pałacu Krzysztofory. Zapraszamy!

Wynajem powierzchni w Pałacu Krzysztofory

Sala miedziana mieści się w skrzydle zachodnim Pałacu Krzysztofory, jednym z najpiękniejszych i najbardziej okazałych pałaców miejskich w Krakowie. Zabudowania pałacowe powstały w XVII w. w wyniku połączenia gotyckich kamienic.

Opis miejsca

Sala została dobudowana do obiektu na przełomie 2013/14 roku i od tej pory służy pracownikom Muzeum i naszym gościom jako centrum konferencyjne z widokiem na Plac Szczepański.

Opis oferty

Sala Miedziana (210 m2) jest klimatyzowana i przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Posiada przestrzenne zaplecze sanitarne i szatnię. Wyposażona jest w:

• podest sceniczny o wymiarach 9 m x 3,3 m z mównicą,
  • instalację video (dwa projektory wraz z rozwijanymi ekranami projekcyjnymi oraz dwa monitory podwieszane, standard Full HD oraz matryca video wraz z przyłączami),
  • system tłumaczeń symultanicznych,
  • dwie kamery zainstalowane na suficie z możliwością wyświetlenia obrazu z kamer na ekranach,
  • instalację audio,
  • rolety zewnętrzne oraz wewnętrzne zmotoryzowane,
  • oświetlenie strefowe regulowane,
  • 150 krzeseł.

W pomieszczeniach do niej przyległych istnieje możliwość organizacji cateringu, w czym chętnie Państwu pomogą współpracujący z nami restauratorzy.

Sala Miedziana jest idealnym miejscem do organizacji wydarzeń takich jak: konferencje, spotkania autorskie, wykłady, debaty, wernisaże, festiwale, spektakle, koncerty, teledyski itp.  W ich realizacji pomogą Państwu współpracujący z Muzeum specjaliści zajmujący się m.in. nagłaśnianiem, oświetleniem, rejestracją audio-wideo, transmisjami na żywo.

Informacje kontaktowe oraz cena

Cena za 1 godzinę udostępnienia Sali Miedzianej wynosi 980 zł netto.

W celu skorzystania z naszej oferty prosimy o kontakt e-mail: fundusze@muzeumkrakowa.pl

Organizując wydarzenie w przestrzeniach muzealnych zachęcamy Państwa do wzbogacenia agendy o będące w ofercie Muzeum Krakowa warsztaty edukacyjne i wykłady , jak również do zwiedzania naszych przestrzeni wystawienniczych