Bilety onlineDeklaracja dostepnościEN
Informujemy, że Centrum Obsługi Zwiedzających przeniosło się do Pałacu Krzysztofory. Serdecznie zapraszamy!

Zaproszenie do składania ofert najmu lokalu użytkowego w oddziale „Muzeum Nowej Huty”

os. Centrum E 1

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa z siedzibą w Krakowie, Rynek Główny 35, zaprasza Państwa do składania ofert najmu lokalu użytkowego w oddziale „Muzeum Nowej Huty”.

Oddział „Muzeum Nowej Huty” mieści w budynku zabytkowego, dawnego kina „Światowid” nieopodal Placu Centralnego. Obecnie prezentowana jest tam wystawa „Atomowa groza. Schrony w Nowej Hucie” oraz wystawa czasowa „Wańka–Wstańka. Nowohucki pomnik Lenina”. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej Muzeum Krakowa, w zakładce Muzeum Nowej Huty.

Opis oferty najmu lokalu:

Opis oferty najmu lokalu:

1. Oferta najmu obejmuje frontowy lokal użytkowy o powierzchni 33 m2, położony na parterze z wejściem głównym od strony al. Jana Pawła II oraz z wejściem od strony holu. Lokal jest przeznaczony do wynajęcia w stanie bez wyposażenia.

2. Preferowane przeznaczenie lokalu – punkt informacji turystycznej, pracownia twórcza, galeria, centrum warsztatów kreatywnych, miejsce integracji społecznej, sklep z pamiątkami i towarami związanymi tematycznie z działalnością oddziału i dziejami Nowej Huty.

3. W lokalu dopuszcza się prowadzenie innej działalności, niż wskazana w pkt. 2,  harmonizującej z charakterem oddziału.

4. Godziny otwarcia lokalu do uzgodnienia.

5. Koszty najmu:
a) miesięczny czynsz najmu,
b) zużycie wody i odprowadzenie nieczystości,
c) energia elektryczna,
d) ogrzewanie c.o,
e) wywóz odpadów komunalnych.

6.  Czas trwania umowy – umowa na czas nieoznaczony z 3–miesięcznym okresem wypowiedzenia.

7. Data rozpoczęcia działalności do ustalenia.

8. Minimalna stawka czynszu za 1m2wynosi 40 zł netto.

9. Data rozpoczęcia działalności do uzgodnienia.

Oferty najmu lokalu prosimy składać do dnia 05.08.2021 r. (włącznie) na adres e-mail: fundusze@muzeumkrakowa.pl

Oferty powinny zawierać:

1.  Dane oferenta – pełna nazwa, adres siedziby, NIP/Regon, dane kontaktowe.
    2.       Krótki opis prowadzonej przez oferenta działalności.
    3.       Koncepcję prowadzenia działalności w lokalu.
    4.       Proponowaną datę rozpoczęcia działalności.
    5.       Deklarowaną wysokość miesięcznego czynszu najmu netto, z podaniem stawki za 1m2.

Serdecznie zapraszamy do osobistego obejrzenia powierzchni przeznaczonej do wynajęcia.

W celu złożenia oferty, otrzymania dodatkowych informacji lub obejrzenia lokalu prosimy o kontakt telefoniczny z Działem Sprzedaży i Pozyskiwania Funduszy, tel. (12) 6192 316 (lub 352), 509924055, e-mail: fundusze@muzeumkrakowa.pl