Bilety onlineDeklaracja dostepnościDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
Szanowni Państwo, informujemy, iż 15 sierpnia (poniedziałek) wszystkie oddziały Muzeum Krakowa będą nieczynne.

Zaproszenie do składania ofert najmu lokalu użytkowego w oddziale „Muzeum Nowej Huty” w Krakowie, oś. Centrum E1

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa z siedzibą w Krakowie, Rynek Główny 35, zaprasza Państwa do składania ofert najmu lokalu użytkowego w oddziale „Muzeum Nowej Huty”.

Oddział „Muzeum Nowej Huty” mieści się w budynku zabytkowego, dawnego kina „Światowid” nieopodal Placu Centralnego. Więcej informacji na temat oddziału znajdą Państwo na stronie internetowej Muzeum Krakowa, w zakładce Muzeum Nowej Huty.

Opis oferty najmu lokalu:

1. Oferta najmu obejmuje lokal użytkowy o łącznej powierzchni 40,27 m2, składający się z pomieszczeń oznaczonych na załączonym planie numerami 1.42, 1.43, 1.44 i 1.45. Lokal położony jest na parterze budynku z osobnym wejściem od strony elewacji bocznej (od strony sklepu LIDL). Lokal jest przeznaczony do wynajęcia w stanie bez wyposażenia.
2. W lokalu dopuszcza się prowadzenie każdej działalności harmonizującej z charakterem oddziału.
3. Godziny otwarcia lokalu do uzgodnienia.
4. Koszty najmu:
a) miesięczny czynsz najmu,
b) zużycie wody i odprowadzenie nieczystości,
c) energia elektryczna,
d) ogrzewanie c.o,
e) wywóz odpadów komunalnych.
5. Czas trwania umowy – umowa na czas nieoznaczony z 3–miesięcznym okresem wypowiedzenia.
6. Planowana data przekazania lokalu – orientacyjnie od 01.09.2022 r..
7. Minimalna stawka czynszu za 1m2 wynosi 40 zł netto. Oferty składane poniżej tej kwoty nie będą rozpatrywane.

Oferty najmu lokalu prosimy składać do dnia 17.08.2022 r. do godz. 15.00 (włącznie) na adres e-mail: fundusze@muzeumkrakowa.pl

Oferty powinny zawierać:

1. Dane oferenta – pełna nazwa, adres siedziby, NIP/Regon, dane kontaktowe.
2. Krótki opis prowadzonej przez oferenta działalności.
3. Opis prowadzonej w lokalu działalności.
4. Deklarowaną wysokość miesięcznego czynszu najmu netto z podaniem stawki za 1m2.

Serdecznie zapraszamy do osobistego obejrzenia powierzchni przeznaczonej do wynajęcia.

W celu złożenia oferty, otrzymania dodatkowych informacji lub obejrzenia lokalu prosimy o kontakt telefoniczny z Działem Sprzedaży i Pozyskiwania Funduszy, tel. (12) 6192 370 (lub 316),  e-mail: fundusze@muzeumkrakowa.pl

Plik do pobrania