Bilety onlineDeklaracja dostepnościEN

Zaproszenie do składania ofert najmu lokalu użytkowego w oddziale „Rynek Podziemny” w Krakowie

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa z siedzibą w Krakowie, Rynek Główny 35, zaprasza Państwa do składania ofert najmu powierzchni użytkowej w oddziale „Rynek Podziemny”, mieszczącym się w podziemiach Rynku Głównego, będącym jednym z najczęściej odwiedzanych i najbardziej rozpoznawalnych obiektów muzealnych w Krakowie.

Opis oferty najmu:

1.         Oferta obejmuje najem powierzchni użytkowej 17 m2, położonej na poziomie -1, na trasie wystawy „Śladem Europejskiej tożsamości Krakowa”. Powierzchnia jest otwarta, do indywidualnej aranżacji korespondującej z charakterem oddziału (na zdjęciu dołączonym do oferty znajduje się za drewnianym parawanem).

2.        Powierzchnia przeznaczona jest na prowadzenie sklepu oferującego wyroby szeroko rozumianego rzemiosła tradycyjnego,  jak np.  rymarstwo i kaletnictwo, stolarstwo, kowalstwo tradycyjne, wyrób tradycyjnych instrumentów muzycznych, wyrób ceramiki i biżuterii stylizowanej, rzeźbiarstwo i malarstwo (np. na drewnie), tkactwo i hafciarstwo artystyczne lub inne związane tematycznie z treścią wystawy.

3.        Działalność w lokalu może być prowadzona w godzinach zwiedzania wystawy.

4.        Koszty najmu:

a) miesięczny czynsz najmu,

b) zużycie wody i odprowadzenie nieczystości,

c) energia elektryczna,

d) ogrzewanie c.o,

e) wywóz odpadów komunalnych.

5.        Czas trwania umowy – umowa na czas oznaczony do dnia 30.09.2022 r. z możliwością przedłużenia.

6.        Data rozpoczęcia działalności do ustalenia. Powierzchnia będzie dostępna od dnia 02.01.2022 r.

7.        Minimalna stawka czynszu za 1 m2  wynosi 80 zł netto. Oferty składane poniżej tej kwoty nie będą rozpatrywane.

Oferty prosimy składać do dnia 06.12.2021 r. (włącznie) na adres e-mail: fundusze@muzeumkrakowa.pl

Oferty powinny zawierać:

a)       dane oferenta – pełna nazwa, adres siedziby, NIP/Regon, dane kontaktowe,

b)       krótki opis prowadzonej przez oferenta działalności,

c)       koncepcję prowadzenia działalności w lokalu,

d)       deklarowaną datę rozpoczęcia działalności,

e)       deklarowaną wysokość miesięcznego czynszu najmu netto.

Serdecznie zapraszamy do osobistego obejrzenia powierzchni przeznaczonej do wynajęcia.

W celu umówienia spotkania lub otrzymania informacji dotyczących sposobu składania ofert prosimy o kontakt telefoniczny z Działem Sprzedaży i Pozyskiwania Funduszy, tel. (12) 6192316 lub email: fundusze@muzeumkrakowa.pl