Онлайн квиткиСпівфінансується Європейським Союзом
Tłumaczenie zostało przygotowane we współpracy z Fundacją Instytut Polska-Ukraina w ramach projektu "Przełamywanie barier" finansowanego z Europejskiego Korpusu Solidarności.

Muzeum Podgórza laureatem plebiscytu "Miejsce Przyjazne Rodzicom z Dziećmi"

Kolorowa fotografia. Dwie kobiety i mężczyzna prezentujący dyplom

Informacje na temat Muzeum Podgórza

14 listopada 2019 w Urzędzie Miasta Krakowa odbyła się Gala pierwszej edycji plebiscytu na miejsce Przyjazne Rodzicom z Dziećmi. Podczas uroczystości laureatom plebiscytu zostały wręczone Certyfikaty.

14 listopada w Urzędzie Miasta Krakowa odbyła się Gala pierwszej edycji plebiscytu na miejsce Przyjazne Rodzicom z Dziećmi. Podczas uroczystości laureatom plebiscytu zostały wręczone Certyfikaty.
Zaszczytny tytuł miejsca Przyjaznego Rodzinom z Dziećmi w kategorii kultura, rozrywka, sport otrzymał oddział Muzeum Krakowa - Muzeum Podgórza. O ten tytuł, potwierdzony certyfikatem ubiegało się w 5 różnych kategoriach 81 miejsc, z których tytuł i certyfikat otrzymało 26. Jesteśmy z tego wyróżnienia bardzo dumni, ponieważ staraliśmy się, aby nasze muzeum takie właśnie było. Chcieliśmy, abyście Państwo nie tylko mieli co u nas robić, ale także żebyście mogli wszystko to Państwo robić w komfortowych warunkach, tak aby było Wam jak w domu, a nawet lepiej. Proszę nas sprawdzić, zapraszamy!
Kolorowa fotografia. Dwie kobiety i mężczyzna prezentujący dyplom

Пов&#039язані філії