Praca oddziałów Muzeum Krakowa podczas weekendu majowego. Link

Centrum Działań Społecznościowych „Jestem Kraków”

Centrum Działań Społecznościowych koordynuje współprace Muzeum Krakowa z otoczeniem społecznym, w tym z organizacjami pozarządowymi i aktywnymi mieszkańcami Krakowa.

Kolorowa fotografia. Prelegenci i widownia spotkania z cyklu DNA Krakowa.
Prelegenci i widownia spotkania z cyklu DNA Krakowa.
Działalność społecznościowa jest ważnym obszarem funkcjonowania muzeów. Wsłuchując się w potrzeby otoczenia i prowadząc wspólne projekty możemy tworzyć program, który jest nie tylko bardziej interesujący, ale też pozwala Wam, naszym sąsiadom na realizację własnych pomysłów w murach Muzeum Krakowa.
Swoje zadania Centrum realizuje na wiele sposobów. Udostępniamy SPOTKĘ Salę Spotkań Krakowian, znajdującą się w pałacu Krzysztofory przestrzeń, która staje się miejscem działań lokalnych organizacji społecznych. Zachęcamy do zaangażowania się w budowanie dziedzictwa Krakowa, dzięki muzealnemu wolontariatowi. Rozmawiamy o najważniejszych wyzwaniach dla współczesnego miasta w ramach cyklu spotkań sieciujących DNA Krakowa.
Zachęcamy do kontaktu i zgłaszania propozycji wspólnych inicjatyw!

Zapraszamy na grupę "Jestem Kraków"
Rynek Główny 35
12 61-92-403