Онлайн квиткиСпівфінансується Європейським Союзом
Tłumaczenie zostało przygotowane we współpracy z Fundacją Instytut Polska-Ukraina w ramach projektu "Przełamywanie barier" finansowanego z Europejskiego Korpusu Solidarności.
Сайт використовує файли cookie!

Muzeum Podgórza nagrodzone w XII edycji konkursu "Kraków bez barier"!

Kolorowe zdjęcie z gali wręczenia nagród
Найважливіша інформація
Koordynator dostępności: Katarzyna Bury k.bury@muzeumkrakowa.pl

Informacje dotyczące dostępności w Muzeum Podgórza

20 marca 2019 roku, podczas uroczystej gali XII edycji konkursu „Kraków bez barier” Muzeum Podgórza otrzymało nagrodę główną w kategorii „Budownictwo dostępne, obiekty i przestrzenie zabytkowe”.

20 marca, podczas uroczystej gali XII edycji konkursu „Kraków bez barier” Muzeum Podgórza otrzymało nagrodę główną w kategorii „Budownictwo dostępne, obiekty i przestrzenie zabytkowe”. Komisja konkursowa doceniła kompleksowe, uniwersalne myślenie o gościach w naszym oddziale. Jak dotąd ścieżkę dotykową obejrzało rękoma już ok. 75 osób z dysfunkcjami wzroku. 
 
Konkurs architektoniczny „Kraków bez barier” to jedyne takie przedsięwzięcie w Polsce, od 12 lat promujące w Krakowie osoby, instytucje i firmy, które świadomie ułatwiają funkcjonowanie osobom niepełnosprawnym, przynosząc pomoc i ulgę tym, dla których codzienność jest trudniejsza.
Kolorowe zdjęcie z gali wręczenia nagród
Найважливіша інформація
Koordynator dostępności: Katarzyna Bury k.bury@muzeumkrakowa.pl

Пов&#039язані філії

Пов´язані новини