Онлайн квитки
Tłumaczenie zostało przygotowane we współpracy z Fundacją Instytut Polska-Ukraina w ramach projektu "Przełamywanie barier" finansowanego z Europejskiego Korpusu Solidarności.
Сайт використовує файли cookie!

Opowiedz z nami o czasie pandemii

Kolorowy baner przedstawiający fragment pomnika Adama Mickiewicza

Informacje na temat zbiórki przedmiotów z pandemii

Zapraszamy do dzielenia się swoimi opowieściami

Doświadczamy teraz wszyscy wyjątkowego czasu: zmieniają się nasze warunki pracy, życia rodzinnego, życia towarzyskiego. Stajemy przed wieloma zupełnie nowymi wyzwaniami i problemami, ale też niejednokrotnie odkrywamy w sobie nowe talenty albo znajdujemy czas, by rozwinąć te stare. Często też spotykamy się z niesłychaną serdecznością i solidarnością.
 
Te doświadczenia chcemy zebrać w Muzeum Krakowa, a gdy już minie epidemia koronawirusa SARS-CoV-2 − pokazać je i zaprosić Was do wspólnej opowieści o tym czasie.
Dlatego zwracamy się do Was, krakowian, o wszelkie pamiątki, opowieści, dokumentujące pandemię, które później zostaną wykorzystane w tworzeniu wystawy pt. „A po nocy przychodzi dzień”!
 
Jeżeli malujecie, rysujecie, rzeźbicie bądź tworzycie muzykę i chcielibyście się swoimi działami podzielić z nami − bardzo serdecznie zapraszamy! To, co można przesłać drogą mailową, wysyłajcie już teraz na adres m.zdeb@muzeumkrakowa.pl
 
Z kolei wszystko to, co ma charakter materialny, przyjmiemy także, ale dopiero wtedy, kiedy już będziemy mogli ponownie otworzyć nasze Muzeum.
 
Na razie pamiętajcie o nas i sprawdzajcie nasz profil na Facebooku www.facebook.com/muzeumkrakowa. Tam znajdziecie kolejne informacje o naszym projekcie oraz dane, jak, gdzie i kiedy będzie można dostarczać pamiątki z czasu epidemii do Muzeum Krakowa.
Kolorowy baner przedstawiający fragment pomnika Adama Mickiewicza

Пов´язані новини