Онлайн квитки
Tłumaczenie zostało przygotowane we współpracy z Fundacją Instytut Polska-Ukraina w ramach projektu "Przełamywanie barier" finansowanego z Europejskiego Korpusu Solidarności.

Rozpoczynamy akcję zbierania przedmiotów związanych z pandemią!

Kolorowy baner promujący akcję
Найважливіша інформація
Mateusz Zdeb m.zdeb@muzeumkrakowa.pl

Informacje związane z akcją!

Współtwórz z nami wystawę!

To już pół roku odkąd Polska mierzy się z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2. Wszystkie opowieści, wspomnienia, doświadczenia z tego okresu chcemy zebrać w Muzeum Krakowa, żeby w marcu 2021 roku zaprezentować je w Kamienicy Hipolitów jako swoistą kronikę czasu zarazy.
 
Dlatego już od kwietnia zwracamy się do Was, krakowian, o wszelkie pamiątki, opowieści, dokumentujące pandemię, które później zostaną wykorzystane w tworzeniu wystawy! 
 
W czasie lockdownu, przez dwa miesiące nasze oddziały pozostawały nieczynne, jednak już teraz – mając na uwadze Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, jesteśmy w stanie rozpocząć naszą akcję zbierania przedmiotów związanych z pandemią!
 
 
Od 22 września do 23 października mogą Państwo skontaktować się z nami mailowo (artefakty@muzeumkrakowa.pl) i umówić się na dogodny dla siebie dzień i miejsce przekazania przedmiotów.
 
 
Ciągle czekamy również na Państwa opowieści, które możecie przesłać drogą mailową, na adres m.zdeb@muzeumkrakowa.pl
Kolorowy baner promujący akcję
Найважливіша інформація
Mateusz Zdeb m.zdeb@muzeumkrakowa.pl

Пов´язані новини