Bilety onlineDeklaracja dostepnościEN
Szanowni Państwo, w związku z obecną sytuacją epidemiczną, wszystkie oddziały Muzeum Krakowa będą nieczynne w dniach 7 listopada 2020 - 31 stycznia 2021. Zapraszamy niebawem!

Kochasz Kraków jak Wyspiański?

Kolorowy baner akcji

Świętuj z nami urodziny Wyspiańskiego!

Weź udział w internetowej zabawie Muzeum Krakowa i odczytaj lub wyrecytuj wiersz Wyspiańskiego „O, kocham Kraków”. Miejsce i forma akcji są dowolne.
Nagranie swojej interpretacji wiersza umieść 15 stycznia 2021, w dniu urodzin artysty, na swoim profilu w mediach społecznościowych. Do nagrania koniecznie dodaj #urodziny Wyspiańskiego.
Możesz też przesłać swoje nagranie do Muzeum Krakowa na adres rydlowka@muzeumkrakowa.pl Spośród nadesłanych do 31 stycznia 2021 r. nagrań wybierzemy trzy najciekawsze, a ich autorów nagrodzimy niebanalnymi prezentami, jak sesja fotograficzna w Rydlówce, zwiedzanie VIP wybranego oddziału Muzeum Krakowa czy możliwość zabicia w dzwon Bolesław na Wieży Ratuszowej.
Kolorowy baner akcji