T_ALT_MENU_TICKETT_ALT_MENU_AVAILABILITYEN
Szanowni Państwo, w związku z obecną sytuacją epidemiczną, wszystkie oddziały Muzeum Krakowa będą nieczynne w dniach 7 - 29 listopada 2020. Zapraszamy niebawem!

Z kopca tajemnic, ze skarbca podgórskich legend

Zajęcia stacjonarne
Najważniejsze informacje:
typ zajęć:
stacjonarne
czas trwania:
Ceny biletów na wystawę
Bilet normalny 12.00 zł
Bilet ulgowy 9.00 zł
Bilet rodzinny 24.00 zł
Dzieci do 7 roku życia upoważnione są do bezpłatnego wstępu

Bilet kupiony na wystawę stałą "Miasto pod kopcem" upoważnia do zwiedzenia w jego cenie wystawy czasowej
Rezerwacje i terminy
Rezerwacje na zajęcia edukacyjne przyjmowane są najpóźniej na dwa tygodnie przed planowanym terminem wizyty w muzeum, w zależności od dostępności wolnych terminów.
Zamówienia należy składać telefonicznie lub mailowo w oddziale organizującym zajęcia. Numery telefonów oraz adresy mailowe znajdują się w zakładce „Oddziały”.
Zajęcia edukacyjne realizowane przez Dział Fotografii Krakowskiej prosimy zamawiać mailowo: fotozbiory@muzeumkrakowa.pl lub telefonicznie 12 422 68 64 (wew. 17, 14).

Zapraszamy na nasze muzealne lekcje!

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą zajęć!

Podstawa programowa (przedszkola)

Fizyczny obszar rozwoju dziecka (I.5, I.6); emocjonalny obszar rozwoju dziecka (II.4, II.9); społeczny obszar rozwoju dziecka (III.1, III.2, III.8); poznawczy obszar rozwoju dziecka (IV.1, IV.3, IV.8, IV.10)

Podstawa programowa (edukacja wczesnoszkolna)

(kl. I–III): edukacja polonistyczna (I.2.1); edukacja społeczna (III.1.1, III.1.7, III.2.1, III.2.5)