Онлайн квиткиСпівфінансується Європейським Союзом
Tłumaczenie zostało przygotowane we współpracy z Fundacją Instytut Polska-Ukraina w ramach projektu "Przełamywanie barier" finansowanego z Europejskiego Korpusu Solidarności.

Informacja ws. paszportów covidowych

Muzeum Krakowa informuje, ze w związku z wprowadzonymi z dniem 1 grudnia 2021 r. obostrzeniami dotyczącymi ograniczenia liczby osób zwiedzających wystawy wystaw i biorących udział w wydarzeniach edukacyjnych, a także wyłączenia spod tych ograniczeń osób zaszczepionych przeciwko Covid-19 - Muzeum umożliwiać będzie osobom zaszczepionym zwiedzanie oraz udział w wydarzeniach poza obowiązującymi limitami po przedstawieniu przez nich certyfikatu zaszczepienia (w postaci wydrukowanej lub cyfrowej). Przedstawienie certyfikatu jest oczywiście dobrowolne, jednak jego nieprzedstawienie może spowodować konieczność oczekiwania na wejście na wystawę lub niemożność uczestniczenia w wydarzeniu.
Wybierając się do Muzeum Krakowa, pamiętajcie zatem prosimy o certyfikatach!

Пов&#039язані філії