Онлайн квиткиСпівфінансується Європейським Союзом
Tłumaczenie zostało przygotowane we współpracy z Fundacją Instytut Polska-Ukraina w ramach projektu "Przełamywanie barier" finansowanego z Europejskiego Korpusu Solidarności.
Сайт використовує файли cookie!

Wesprzyj działalność Muzeum Krakowa

Kolorowy baner promujący akcję Wesprzyj Muzeum

Informacje na temat wsparcia Muzeum Krakowa

Działalność Muzeum Krakowa mogą Państwo wesprzeć na naszej stronie: https://www.muzeumkrakowa.pl/wesprzyj-nas

Działalność Muzeum Krakowa mogą Państwo wesprzeć na naszej stronie: 
https://www.muzeumkrakowa.pl/wesprzyj-nas

Szanowni Państwo, od połowy marca znaleźliśmy się wszyscy w niespotykanej sytuacji. Stan epidemii wywrócił nam wszystkim życie do górny nogami. Zamknięte sklepy, kina, teatry, szkoły, place zabaw i oczywiście muzea. Niemal całe życie społeczne przeniosło się do świata wirtualnego.  
 
Od pierwszego dnia zespół Muzeum Krakowa pracuje intensywnie nad stałym dostarczaniem ciekawych treści online. W Internecie prezentujemy nasze zbiory, prowadzimy edukację czy zapraszamy do wspólnego radzenia sobie z pandemią.   
 
Niestety, tak jak wszyscy w związku z zaistniałą sytuacją ponosimy też materialne straty. Przychody ze zwiedzania naszych oddziałów stanowiły znaczną część dochodów Muzeum i pozwalały nam zawsze pracować dla Was na najwyższym poziomie. Pozwalały nam też prowadzić działania w sieci.  
 
Jeśli podoba Wam się to, co robimy, wesprzyjcie naszą działalność. Pozwoli nam to kontynuować zarówno bieżącą działalność, jak i przygotować wystawy i wydarzenia na „czas po”.
Kolorowy baner promujący akcję Wesprzyj Muzeum

Пов&#039язані філії