Bilety onlineMuzeum dostępne
Ustawienia prywatności
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Aby uzyskać więcej informacji i spersonalizować swoje preferencje, kliknij „Ustawienia”. W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje, a także cofnąć zgodę na używanie plików cookie na poniższej stronie.
Polityka prywatności
*Z wyjątkiem niezbędnych

Wesprzyj działalność Muzeum Krakowa

Kolorowy baner promujący akcję Wesprzyj Muzeum

Informacje na temat wsparcia Muzeum Krakowa

Działalność Muzeum Krakowa mogą Państwo wesprzeć na naszej stronie: https://www.muzeumkrakowa.pl/wesprzyj-nas

Działalność Muzeum Krakowa mogą Państwo wesprzeć na naszej stronie: 
https://www.muzeumkrakowa.pl/wesprzyj-nas

Szanowni Państwo, od połowy marca znaleźliśmy się wszyscy w niespotykanej sytuacji. Stan epidemii wywrócił nam wszystkim życie do górny nogami. Zamknięte sklepy, kina, teatry, szkoły, place zabaw i oczywiście muzea. Niemal całe życie społeczne przeniosło się do świata wirtualnego.  
 
Od pierwszego dnia zespół Muzeum Krakowa pracuje intensywnie nad stałym dostarczaniem ciekawych treści online. W Internecie prezentujemy nasze zbiory, prowadzimy edukację czy zapraszamy do wspólnego radzenia sobie z pandemią.   
 
Niestety, tak jak wszyscy w związku z zaistniałą sytuacją ponosimy też materialne straty. Przychody ze zwiedzania naszych oddziałów stanowiły znaczną część dochodów Muzeum i pozwalały nam zawsze pracować dla Was na najwyższym poziomie. Pozwalały nam też prowadzić działania w sieci.  
 
Jeśli podoba Wam się to, co robimy, wesprzyjcie naszą działalność. Pozwoli nam to kontynuować zarówno bieżącą działalność, jak i przygotować wystawy i wydarzenia na „czas po”.
Kolorowy baner promujący akcję Wesprzyj Muzeum

Powiązane oddziały