T_ALT_MENU_TICKETT_ALT_MENU_AVAILABILITYEN
Szanowni Państwo, w związku z obecną sytuacją epidemiczną, wszystkie oddziały Muzeum Krakowa będą nieczynne w dniach 7 - 29 listopada 2020. Zapraszamy niebawem!

Dom Zwierzyniecki

Teraz zamknięte

Godziny otwarcia

7 - 29 listopadanieczynne

Lokalizacja

Dom Zwierzyniecki ul. Królowej Jadwigi 41, 30-209 Krakówtel. 12 427 30 38 , 12 427 00 26 e-mail zwierzyniec@muzeumkrakowa.pl

Wystawy w oddziale

Aktualności i komunikaty

Skontaktuj się z nami!

Dom Zwierzyniecki
Kierownik oddziału: Maria Lempart adres: ul. Królowej Jadwigi 41, 30-209 Kraków
formularz szybkiego kontaktu

Wesprzyj nas!

Lekcje muzealne w oddziale

klasy I-III Czas na Święta! Obyczaje świąteczne w dawnym Krakowie i okolicach Dom Zwierzyniecki Uczymy też zdalnie ;) klasy IV-VIII Jak powstał Wielki Kraków Dom Zwierzyniecki Uczymy też zdalnie ;) klasy IV-VIII Linia, kolor, symbol – Kraków i sztuka Młodej Polski Rydlówka , Dom Zwierzyniecki , Kamienica Hipolitów Uczymy też zdalnie ;) klasy IV-VIII Świat uczestników Wesela. Opowieść o Krakowie i jego przedmieściach z przełomu XIX i XX w. Rydlówka , Dom Zwierzyniecki , Kamienica Hipolitów Uczymy też zdalnie ;) przedszkola Krakowskie legendy i tradycje Dom Zwierzyniecki Zapoznaj się z naszą pełną ofertą zajęć! przedszkola Dawne gry i zabawy z przedmieść Krakowa Dom Zwierzyniecki Zapoznaj się z naszą pełną ofertą zajęć! przedszkola Szkoła dawniej i dziś Dom Zwierzyniecki Zapoznaj się z naszą pełną ofertą zajęć! przedszkola Szopka krakowska Dom Zwierzyniecki , Celestat , Pałac Krzysztofory Zapoznaj się z naszą pełną ofertą zajęć! przedszkola Wokół choinki Dom Zwierzyniecki Zapoznaj się z naszą pełną ofertą zajęć! przedszkola Emaus na Zwierzyńcu Dom Zwierzyniecki Zapoznaj się z naszą pełną ofertą zajęć! przedszkola Lajkonik Konik Zwierzyniecki Dom Zwierzyniecki Zapoznaj się z naszą pełną ofertą zajęć! klasy I-III Przez łąkę do parku Dom Zwierzyniecki Zapoznaj się z naszą pełną ofertą zajęć! klasy I-III Przez twierdzę na Kopiec Dom Zwierzyniecki Zapoznaj się z naszą pełną ofertą zajęć! klasy I-III Wzdłuż Rudawy Dom Zwierzyniecki Zapraszamy na zajęcia stacjonarne! klasy IV-VIII Jak powstał Wielki Kraków? Dom Zwierzyniecki Zapoznaj się z naszą pełną ofertą zajęć!