Bilety onlineDeklaracja dostepnościENDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
Szanowni Państwo, w związku z trwającymi przygotowaniami do wystawy obejmującej twórczość artystyczną Włodzimierza Tetmajera, poszukujemy prac malarskich, rysunkowych lub opracowanych w innych technikach jego autorstwa. Więcej informacji w zakładce Wydarzenia >> Aktualności.
Strona korzysta z ciasteczek!

Nauczyciele

Muzeum Krakowa nie zapomina o potrzebach Nauczycielek i Nauczycieli. Inicjujemy nowe formy współpracy, tworzymy przestrzeń do podnoszenia kompetencji, uczymy się od siebie nawzajem.

Akademia Dydaktyczna

Logo Akademii Dydaktycznej. Na kolorowym tle napis Akademia Dydaktyczna. Cykl spotkań dla nauczycieli. Nad napisem rysunek biretu oraz logo Muzeum Krakowa.
Logo Akademii Dydaktycznej
Specjalnie z myślą o kadrze pedagogicznej przygotowaliśmy program „Akademia Dydaktyczna”, w ramach którego każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy na warsztaty metodyczne, wykłady, oprowadzania po wystawach stałych i spotkania z edukatorami.

W Muzeum Krakowa wierzymy, że skuteczna edukacja muzealna jest możliwa tylko we współpracy i partnerstwie ze szkołami, dlatego zachęcamy do kontaktu: 

Dział Edukacji
Kamienica Hipolitów
pl. Mariacki 3, 31-042 Kraków
tel.  12 422-21-18 w. 136
edukacja@muzeumkrakowa.pl 

Nauczycieli zainteresowanych otrzymywaniem newslettera edukacyjnego zapraszamy do zapisu poprzez formularz elektroniczny:  http://bit.ly/newsletter_edukacyjny_mhk