Bilety onlineMuzeum dostępne
Ustawienia prywatności
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Aby uzyskać więcej informacji i spersonalizować swoje preferencje, kliknij „Ustawienia”. W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje, a także cofnąć zgodę na używanie plików cookie na poniższej stronie.
Polityka prywatności
*Z wyjątkiem niezbędnych

Centrum Działań Społecznościowych „Jestem Kraków”

Centrum Działań Społecznościowych koordynuje współprace Muzeum Krakowa z otoczeniem społecznym, w tym z organizacjami pozarządowymi i aktywnymi mieszkańcami Krakowa.

Kolorowa fotografia. Prelegenci i widownia spotkania z cyklu DNA Krakowa.
Prelegenci i widownia spotkania z cyklu DNA Krakowa.
Działalność społecznościowa jest ważnym obszarem funkcjonowania muzeów. Wsłuchując się w potrzeby otoczenia i prowadząc wspólne projekty możemy tworzyć program, który jest nie tylko bardziej interesujący, ale też pozwala Wam, naszym sąsiadom na realizację własnych pomysłów w murach Muzeum Krakowa.
Swoje zadania Centrum realizuje na wiele sposobów. Udostępniamy SPOTKĘ Salę Spotkań Krakowian, znajdującą się w pałacu Krzysztofory przestrzeń, która staje się miejscem działań lokalnych organizacji społecznych. Zachęcamy do zaangażowania się w budowanie dziedzictwa Krakowa, dzięki muzealnemu wolontariatowi. Rozmawiamy o najważniejszych wyzwaniach dla współczesnego miasta w ramach cyklu spotkań sieciujących DNA Krakowa.  
Zachęcamy do kontaktu i zgłaszania propozycji wspólnych inicjatyw!

 
Zapraszamy na grupę "Jestem Kraków"
https://www.facebook.com/groups/622543651436912/
Rynek Główny 35
31-011 Kraków
12 61-92-403
spotka@muzeumkrakowa.pl
Kierownik: Kamil Stasiak
Koordynatorka wolontariatu: Katarzyna Garus