Bilety onlineMuzeum dostępne
Ustawienia prywatności
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Aby uzyskać więcej informacji i spersonalizować swoje preferencje, kliknij „Ustawienia”. W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje, a także cofnąć zgodę na używanie plików cookie na poniższej stronie.
Polityka prywatności
*Z wyjątkiem niezbędnych

Zamówienia publiczne

Szanowni Państwo,
wszystkie informacje na temat zamówień publicznych znajdą Państwo w naszym Biuletynie Informacji Publicznej: https://www.bip.krakow.pl/?bip_id=27&mmi=9746 

KOMUNIKAT

Z uwagi na trudności techniczne z funkcjonowaniem nowego adresu, pod którym dostępna jest dokumentacja postępowania pn.: świadczenie usługi konserwacji i napraw systemów zabezpieczenia przeciwpożarowego i systemów zabezpieczeń technicznych oraz usługi w zakresie monitoringu pożarowego w obiektach Muzeum Historycznego Miasta Krakowa w Krakowie, znak postępowania ZP-271-26/20
uprzejmie informujemy, iż zostaje przedłużony termin składania i otwarcia ofert:

Rozdział 11 siwz
Dotyczy Części I i Części II
Jest:
1. Ofertę dla każdej z części należy złożyć w siedzibie Zamawiającego, Muzeum Historyczne Miasta Krakowa, Galeria Krakowska, ul. Pawia 5, wejście nr 5, Kraków, w Sekretariacie Dyrekcji, II piętro w terminie do 13.11.2020 r.
do godz. 9:00.
Decydujące znaczenie dla oceny zachowania powyższego terminu ma data i godzina wpływu oferty do Zamawiającego a dokładnie do Sekretariatu Dyrekcji.
2. Oferty dla każdej z części zostaną otwarte w siedzibie Zamawiającego, Muzeum Historyczne Miasta Krakowa, Galeria Krakowska, ul. Pawia 5, wejście nr 5, Kraków, II piętro w Sali konferencyjnej w terminie: 13.11.2020 r.
o godz. 10:00.

Powinno być:

1. Ofertę dla każdej z części należy złożyć w siedzibie Zamawiającego, Muzeum Historyczne Miasta Krakowa, Galeria Krakowska, ul. Pawia 5, wejście nr 5, Kraków, w Sekretariacie Dyrekcji, II piętro w terminie do 20.11.2020 r. do godz. 11:00.
Decydujące znaczenie dla oceny zachowania powyższego terminu ma data i godzina wpływu oferty do Zamawiającego a dokładnie do Sekretariatu Dyrekcji.
2. Oferty dla każdej z części zostaną otwarte w siedzibie Zamawiającego, Muzeum Historyczne Miasta Krakowa, Galeria Krakowska, ul. Pawia 5, wejście nr 5, Kraków, II piętro w Sali konferencyjnej w terminie: 20.11.2020 r. o godz. 12:00.


Ogłoszenie zostało opublikowane w systemie BZP pod adresem http://bzp.uzp.gov.pl/ZP406/Preview/d0f15c71-e6b4-431f-8c80-ba7f5b66aa42 

Niezwłocznie, po usunięciu trudności zostanie udostępniona strona z dokumentacją postępowania.