Bilety onlineMuzeum dostępne
Ustawienia prywatności
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Aby uzyskać więcej informacji i spersonalizować swoje preferencje, kliknij „Ustawienia”. W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje, a także cofnąć zgodę na używanie plików cookie na poniższej stronie.
Polityka prywatności
*Z wyjątkiem niezbędnych

Przedszkola i szkoły

Zapraszamy do skorzystania z oferty edukacyjnej Muzeum Krakowa dla przedszkoli i szkół. Składają się na nią lekcje muzealne, warsztaty edukacyjne i spacery miejskie, które realizujemy zarówno w oddziałach muzealnych, jak i w przestrzeni miasta. Proponujemy również zajęcia zdalne, które – podobnie jak program zajęć stacjonarnych – przygotowane zostały z uwzględnieniem podstawy programowej nauczania dla poszczególnych etapów edukacyjnych.

Nasze zajęcia uzupełniają i wzbogacają programy szkolne o treści dotyczące historii i dziedzictwa kulturowego Krakowa. A wszystko to na gruncie dóbr kultury gromadzonych w Muzeum Krakowa, które sprawiają, że działania edukacyjne zyskują zupełnie nowy wymiar. Różnorodność podjętych przez nas tematów pozwala nam wierzyć, że każda Nauczycielka i Nauczyciel znajdzie w niej coś dla siebie.

Zapraszamy!

Informatory edukacyjne

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki!

Powiązane aktualności