Bilety onlineMuzeum dostępneDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
Strona korzysta z ciasteczek!

Wynajem krótkoterminowy nieruchomości

Muzeum Krakowa zaprasza Państwa do skorzystania z ofert najmu powierzchni znajdujących się w naszych oddziałach m.in. Pałac Krzysztofory Kamienica Hipolitów, Rydlówka, czy Celestat na potrzeby zorganizowania  konferencji, kongresów, prelekcji, szkoleń, warsztatów, spotkań biznesowych, czy kameralnych koncertów.

Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi ofertami.

W celu skorzystania z naszej oferty prosimy o kontakt e-mail: najem@muzeumkrakowa.pl
tel.: 12 619 23 66 i 12 619 23 37.

Powierzchnie w Forcie 52a „Jugowice”

Obiekt usytuowany w Krakowie przy ul. Fortecznej.

Powierzchnie w oddziale „Muzeum Podgórza”

ul. Powstańców Wielkopolskich 1, Kraków

Wynajem powierzchni w oddziale „Celestat”

Celestat to neogotycki pałacyk, historyczna siedziba krakowskiego Towarzystwa Strzeleckiego „Bractwo Kurkowe”, zlokalizowana w Parku Strzeleckim. Turaj bracia kurkowi ćwiczyli strzelanie i organizowali konkursy strzeleckie, z najważniejszym, dorocznym konkursem o tytuł króla kurkowego.

Wynajem powierzchni w oddziale „Thesaurus Cracoviensis”

Thesaurus Cracoviensis – Centrum Interpretacji Artefaktów to nowoczesne magazyny muzealne i pracownie konserwatorskie, udostępniane zwiedzającym.

Wynajem powierzchni w filii „Mury Obronne”

Mury obronne z Bramą Floriańską i trzema basztami – Pasamoników, Stolarską i Ciesielską, stanowią fragment niegdyś istniejących potężnych średniowiecznych fortyfikacji Krakowa, wyburzonych na mocy decyzji cesarza austriackiego Franciszka II Habsburga z 1806 r.

Wynajem powierzchni w oddziale „Stara Synagoga”

Stara Synagoga jest najstarszą z synagog zachowanych w Polsce. Została zbudowana około 1485 r. w stylu gotyckim, a około 1550 r. przebudowana w stylu renesansowym przez architekta z Florencji Mateusza Gucciego.

Wynajem powierzchni w oddziale „Kamienica Hipolitów”

Kamienica Hipolitów mieści się tuż obok Kościoła Mariackiego. Od 2003 r. prezentowana jest w niej wystawa stała „ Mieszczański dom”. Pokazuje ona, jak niegdyś mieszkali krakowianie, jak urządzali swoje mieszkania, w jakich warunkach żyli.

Wynajem powierzchni w filii "Rydlówka"

Rydlówka to zabytkowy dworek w stylu klasycystycznym, znany przede wszystkim jako miejsce słynnego wesela Lucjana Rydla, krakowskiego poety, i Jadwigi Mikołajczykówny, dziewczyny z Bronowic – Państwa Młodych z kanonicznego dramatu Stanisława Wyspiańskiego Wesele.

Wynajem powierzchni w oddziale „Muzeum Nowej Huty”

Oddział „Muzeum Nowej Huty” mieści się w budynku dawnego kina „Światowid”, które zostało zaprojektowane na wzór pałacowy przez Andrzeja Uniejewskiego i działało od 1957 r. do 1992 roku jako jedno z dwóch dużych nowohuckich kin tamtego okresu.

Wynajem powierzchni w Pałacu Krzysztofory

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa zaprasza Państwa do skorzystania z oferty najmu powierzchni znajdujących się w oddziale „Pałac Krzysztofory”, jednym z najpiękniejszych i najbardziej okazałych pałaców miejskich w Krakowie, Rynek Główny 35. Zapraszamy Państwa do Sali Miedzianej, Sali pod Muzami oraz Sali z Widokiem.