Bilety onlineMuzeum dostępne
Ustawienia prywatności
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Aby uzyskać więcej informacji i spersonalizować swoje preferencje, kliknij „Ustawienia”. W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje, a także cofnąć zgodę na używanie plików cookie na poniższej stronie.
Polityka prywatności
*Z wyjątkiem niezbędnych

Wynajem powierzchni w oddziale „Kamienica Hipolitów”

Kamienica Hipolitów mieści się tuż obok Kościoła Mariackiego. Od 2003 r. prezentowana jest w niej wystawa stała „ Mieszczański dom”. Pokazuje ona, jak niegdyś mieszkali krakowianie, jak urządzali swoje mieszkania, w jakich warunkach żyli.

Opis miejsca

Można zobaczyć wnętrza od XVII do XIX w. Tutejsza kolekcja zegarów należy do największych w polskich zbiorach. Ekspozycja urządzona jest tak, jakby zatrzymał się czas. Wnętrza dawnego mieszczańskiego domu to przestrzenie pełne tajemnic i piękna. W salonie, jadalni lub eleganckim pokoju kolekcjonera poczujecie Państwo magię dawnego domu, a fotografie wykonane pośród cennych dzieł sztuki będą unikatową pamiątką.

Opis oferty

Oprócz wystawy w Kamienicy Hipolitów udostępniamy kameralną salę edukacyjną zlokalizowaną na 3 piętrze (40 m2), która jest idealnym miejscem spotkań w sercu Krakowa. W celu organizacji spotkań do Państwa dyspozycji jest rzutnik, ekran, 50 krzeseł i stoły.

Informacje kontaktowe oraz cena

Cena za 1 godzinę udostępnienia powierzchni wystawy wynosi 600 zł netto.

Cena za 1 godzinę udostępnienia sali edukacyjnej wynosi  150 zł netto

W celu skorzystania z naszej oferty prosimy o kontakt e-mail: najem@muzeumkrakowa.pl, tel.: 12 619 23 66 i 12 619 23 37.

Organizując wydarzenie w przestrzeniach muzealnych zachęcamy Państwa do wzbogacenia agendy o będące w ofercie Muzeum Krakowa warsztaty edukacyjne i wykłady, jak również do zwiedzania naszych przestrzeni wystawienniczych.