Wynajem powierzchni w Pałacu Krzysztofory

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa zaprasza Państwa do skorzystania z oferty najmu powierzchni znajdujących się w oddziale „Pałac Krzysztofory”, jednym z najpiękniejszych i najbardziej okazałych pałaców miejskich w Krakowie, Rynek Główny 35. Zapraszamy Państwa do Sali Miedzianej, Sali pod Muzami oraz Sali z Widokiem.

Sala Miedziana

Sala miedziana mieści się w skrzydle zachodnim Pałacu Krzysztofory, jednym z najpiękniejszych i najbardziej okazałych pałaców miejskich w Krakowie. Zabudowania pałacowe powstały w XVII w. w wyniku połączenia gotyckich kamienic.
Sala została dobudowana do obiektu na przełomie 2013/14 roku i od tej pory służy pracownikom Muzeum i naszym gościom jako centrum konferencyjne z widokiem na Plac Szczepański.

Sala Miedziana (210 m2) jest klimatyzowana i przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Posiada przestrzenne zaplecze sanitarne i szatnię. Wyposażona jest w:

• podest sceniczny o wymiarach 9 m x 3,3 m z mównicą,
  • instalację video (dwa laserowe projektory wraz z rozwijanymi ekranami projekcyjnymi oraz dwa monitory podwieszane, standard Full HD oraz matryca video wraz z przyłączami),
  • system tłumaczeń symultanicznych,
  • dwie kamery zainstalowane na suficie z możliwością wyświetlenia obrazu z kamer na ekranach,
  • instalację audio,
  • rolety zewnętrzne oraz wewnętrzne zmotoryzowane,
  • oświetlenie strefowe regulowane,
  • 150 krzeseł.

W pomieszczeniach do niej przyległych istnieje możliwość organizacji cateringu, w czym chętnie Państwu pomogą współpracujący z nami restauratorzy.

Sala Miedziana jest idealnym miejscem do organizacji wydarzeń takich jak: konferencje, spotkania autorskie, wykłady, debaty, wernisaże, festiwale, spektakle, koncerty, teledyski itp.  W ich realizacji pomogą Państwu współpracujący z Muzeum specjaliści zajmujący się m.in. nagłaśnianiem, oświetleniem, rejestracją audio-wideo, transmisjami na żywo.

Cena za 1 godzinę udostępnienia Sali Miedzianej wynosi 980 zł netto.

Sala z Widokiem

Sala z Widokiem mieści się w nowo wyremontowanym skrzydle wschodnim Pałacu Krzysztofory. Z okien Sali rozpościera się widok na płytę Starego Rynku. Sala o powierzchni 40,65  m2, zlokalizowana na 3 piętrze z dostępem do windy, jest klimatyzowana, wyposażona w 10 krzeseł i stół konferencyjny oraz multimedialny monitor dotykowy 70” z regulowaną wysokością statywu.  W korytarzu do niej przyległym istnieje możliwość organizacji cateringu. Sala posiada zaplecze sanitarne i dostęp do szatni.
Cena za 1 godzinę udostępnienia Sali z Widokiem wynosi 300 zł netto.

Sala pod Muzami

Sala pod Muzami mieści się w nowo wyremontowanym skrzydle wschodnim Pałacu Krzysztofory. Z okien Sali rozpościera się widok na płytę Starego Rynku. Sala o powierzchni 63,85  m2, zlokalizowana na 3 piętrze z dostępem do windy, jest klimatyzowana, wyposażona w 30 krzeseł i pięć stołów oraz multimedialny monitor dotykowy 70” z regulowaną wysokością statywu. W korytarzu do niej przyległym istnieje możliwość organizacji cateringu. Sala posiada zaplecze sanitarne i dostęp do szatni.
Cena za 1 godzinę udostępnienia Sali pod Muzami wynosi 500 zł netto.

Informacje kontaktowe

W celu skorzystania z naszej oferty prosimy o kontakt e-mail: najem@muzeumkrakowa.pl, tel.: 12 619 23 66 i 12 619 23 37.

Organizując wydarzenie w przestrzeniach muzealnych zachęcamy Państwa do wzbogacenia agendy o będące w ofercie Muzeum Krakowa warsztaty edukacyjne i wykłady, jak również do zwiedzania naszych przestrzeni wystawienniczych.