Bilety onlineDeklaracja dostepnościENDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
Aktualności
Szanowni Państwo, w związku z trwającymi przygotowaniami do wystawy obejmującej twórczość artystyczną Włodzimierza Tetmajera, poszukujemy prac malarskich, rysunkowych lub opracowanych w innych technikach jego autorstwa. Więcej informacji w zakładce Wydarzenia >> Aktualności.

80.rocznica deportacji Żydów z Krakowa

Muzeum Krakowa – oddział Apteka pod Orłem zaprasza do wspólnego upamiętnienia 80. rocznicy deportacji krakowskich Żydów
19.05.2022

Dzień Dziecka w Muzeum Krakowa

Zapraszamy do wzięcia udziału w muzealnym Dniu Dziecka!
18.05.2022

Podpisanie umowy o współpracy przy prowadzeniu kierunku studiów „Turystyka historyczna i muzealnictwo”

Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i Muzeum Krakowa podpisały 18 maja (w Międzynarodowy Dzień Muzeów) umowę o współpracy przy prowadzeniu kierunku studiów „Turystyka historyczna i muzealnictwo”.
18.05.2022

Święto Rodziny Krakowskiej - X edycja

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Święta Rodziny Krakowskiej!
09.05.2022

Godziny otwarcia Muzeum Krakowa w dniach 13 i 14 maja

Szanowni Państwo, 13 oraz 14 maja w związku z Nocą Muzeów, Muzeum Krakowa funkcjonuje według zmienionego harmonogramu.
08.05.2022

Katalog wystawy czasowej „Wisła Re-kreacja”

Serdecznie zapraszamy do pobrania darmowego katalogu wystawy czasowej w Pałacu Krzysztofory: „Wisła Re-kreacja”.
06.05.2022

Poszukujemy prac Włodzimierza Tetmajera!

W związku z trwającymi przygotowaniami do wystawy obejmującej twórczość artystyczną Włodzimierza Tetmajera, poszukujemy prac malarskich, rysunkowych lub opracowanych w innych technikach jego autorstwa.
05.05.2022

Konkurs o Tytuł Małego Króla Kurkowego

Muzeum Krakowa zaprasza do udziału w 19. edycji konkursu o tytuł Małego Króla Kurkowego, adresowanego do uczniów klas V - VIII szkół podstawowych.
28.04.2022

Zmiana godzin otwarcia 1-3 maja

Szanowni Państwo, w dniach 1, 2 maja Muzeum działa jak w każdą niedzielę i poniedziałek. W dniu 3 maja wszystkie oddziały Muzeum Krakowa są nieczynne.