Bilety onlineMuzeum dostępneDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
Aktualności
W związku z prowadzonymi pracami remontowymi, w dniach 07.09.22 – 09.10.22 r. wyłączona zostaje czasowo ze zwiedzania wystawa stała prezentowana w Muzeum Podgórza - „Miasto pod Kopcem Kraka”. Wystawa czasowa "Stał dwór szlachecki" będzie prezentowana bez zmian.
Kolorowa fotografia przedstawiająca Pałac Krzysztofory 05.10.2022

Muzeum Krakowa z certyfikatem "Polskie Szlaki Polecają"!

Miło nam poinformować, że Muzeum Krakowa, a w szczególności oddział Pałac Krzysztofory otrzymały certyfikat "Polskie Szlaki Polecają"!
Kolorowy baner przedstawiający zdjęcie Włodzimierza Tetmajera 03.10.2022

Konkurs "Czy znasz ten Kraków?"

Konkurs „Czy znasz Kraków?” to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs wiedzy historycznej o Krakowie.
Kolorowa fotografia przedstawiająca uśmiechniętą harcerkę 02.10.2022

Dzień Polskiej Harcerki

Dzień Polskiej Harcerki obchodzimy w pierwszą niedzielę października, rocznicę zakończenia walk Powstania Warszawskiego.
01.10.2022

Stałe tury zwiedzania w Fabryce Emalia Oskara Schindlera

Możliwość zwiedzania oddziału z przewodnikiem w języku angielskim!
27.09.2022

Muzeum Krakowa dziękuje radnym dzielnicowym

To była wyjątkowa okazja - we wtorek spotkaliśmy się w Muzeum Krakowa z przedstawicielami Rad Dzielnic, aby porozmawiać o współpracy.
26.09.2022

Skrócone godziny otwarcia w dniu 28 listopada

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż 28 listopada Rynek Podziemny będzie dostępny dla zwiedzających w skróconych godzinach. Ostatnie wejście możliwe będzie o godzinie 12.45.
Kolorowa fotografia przedstawiająca harcerza 24.09.2022

111-lecia Piątki Krakowskiej

24.09 miały miejsce centralne obchody jubileuszu 111 lecia Piątki Krakowskiej, jednego z najdłużej istniejących środowisk harcerskich w Polsce.
Kolorowa fotografia. Wnętrze wystawy w Rynku Podziemnym. 21.09.2022

Skrócone godziny otwarcia w dniu 21 października

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż 21 października Rynek Podziemny będzie dostępny dla zwiedzających do godziny 16.45. Ostatnie wejście na wystawę możliwe będzie o godzinie 15.30.
20.09.2022

Zamknięcie wystawy stałej w dniu 27 września

Szanowni Państwo, w związku z pracami konserwatorskimi, wystawa stała w Pałacu Krzysztofory będzie nieczynna dla zwiedzających w dniu 27 września