Bilety onlineDeklaracja dostepnościEN
Aktualności
Informujemy, że Centrum Obsługi Zwiedzających przeniosło się do Pałacu Krzysztofory. Zapraszamy!
14.09.2021

Warsztaty szopkarskie w Pałacu Krzysztofory

Muzeum Krakowa zaprasza na warsztaty szopkarskie!
14.09.2021

„Rzekłbym dwa słowa… za dużo” – konkurs interpretacji tekstów dramatycznych oraz poezji Stanisława Wyspiańskiego

07.09.2021

„Kraków w naszych rękach” - konkurs na młodzieżowy projekt obywatelski

Muzeum Krakowa oraz Kancelaria Rady Miasta Krakowa zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na młodzieżowy projekt obywatelski „Kraków w naszych rękach”. Wydarzenie odbywaod patronatem honorowym Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa Dominika Jaśkowca
30.08.2021

16 września 2021 Stara Synagoga będzie nieczynna dla zwiedzających

Szanowni Państwo, w związku ze świętem Jom Kipur, Stara Synagoga będzie nieczynna dla zwiedzających w dniu 16 września.
30.08.2021

Konferencja "Niematerialne dziedzictwo kulturowe w teorii i praktyce"

Muzeum Krakowa oraz Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszają na konferencję naukową "Niematerialne dziedzictwo kulturowe w teorii i praktyce". 8-9 listopada 2021 r. Sala Miedziana w Pałacu Krzysztofory
17.08.2021

Witryna z zabawkami – rekrutacja

Muzeum Krakowa zaprasza na pierwszy projekt Muzeum Zabawek w Krakowie: edycja druga w Muzeum Podgórza.
27.07.2021

SPROSTOWANIE

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa zawiadamia, że w dniu 2 lipca 2021 r. doszło do niezamierzonej pomyłki przy opublikowaniu wyników konkursu na wykonanie rzeźby Przekupki Krakowskiej.
22.07.2021

Alchemia Miasta wyłączona z użytku

Szanowni Państwo, ze względów technicznych Alchemia Miasta jest chwilowo wyłączona z użytkowania. Przepraszamy za niedogodności.
14.07.2021

Rozstrzygnięcie plebiscytu na patrona Dni Pamięci Ofiar Gestapo 2021

Pragniemy poinformować, że w otwartym plebiscycie na drugiego patrona tegorocznych Dni Pamięci Ofiar Gestapo został wybrany: Hm. Wojciech Beliczyński pseud. „Wosiek”.