Bilety onlineDeklaracja dostepnościENDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
W najbliższy poniedziałek, 17 stycznia nie będzie dostępu do Pałacu Krzysztofory od strony Rynku Głównego. Proszę o korzystanie w tym dniu z bramy od ulicy Szczepańskiej.
Strona korzysta z ciasteczek!

Rynek Podziemny

Dziś otwarte

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia
poniedziałek10:00 - 19:00
wtorek10:00 - 14:00
środa - czwartek10:00 - 19:00
piątek - niedziela10:00 - 20:00

Wstęp wolny

wtorek - konieczna wcześniejsza rezerwacja online, najwcześniej z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Lokalizacja

Rynek Podziemny Rynek Główny 1, 31-042 Krakówtel. 12 426 50 60 e-mail info@muzeumkrakowa.pl

Wystawy w oddziale

Najbliższe wydarzenia w oddziale

Aktualności i komunikaty

14.01.2022 Konkurs #KrzysztoforySelfieDay 19 stycznia zapraszamy do udziału w konkursie #KrzysztoforySelfieDay! Konkurs odbywa się w ramach międzynarodowej akcji w mediach społecznościowych #MuseumSelfieDay, która polega na zrobieniu fotografii typu "selfie" w przestrzeni muzeów! 03.01.2022 Drążenie miasta – Ziemia. Święto Rynku Podziemnego - warsztaty dla dzieci oraz spacer dla dorosłych Rynek Podziemny, oddział Muzeum Krakowa, w ramach corocznie odbywającego się Święta oddziału, zaprasza na warsztaty dla dzieci oraz spacer dla dorosłych! 29.12.2021 Godziny otwarcia oddziałów w okresie noworocznym Szanowni Państwo,  w okresie noworocznym nasze oddziały będą czynne w następujących godzinach 02.12.2021 Informacja ws. paszportów covidowych 05.11.2021 „Mamy niepodległą”. Wyślij pocztówkę i świętuj razem z nami! 25.10.2021 Dzień Otwarty Muzeów Krakowskich Muzeum Krakowa zaprasza na Dzień Otwarty Muzeów Krakowskich do swoich oddziałów! 29.09.2021 Kasa w oddziale Rynek Podziemny Zmiana lokalizacji 01.12.2020 Modernizacja sprzętu multimedialnego w oddziale Rynek Podziemny 07.08.2020 Bądź turystą w swoim mieście – odkryj Kraków! Akcja promocyjna w Muzeum Krakowa Odwiedź wszystkie nasze oddziały i zdobądź "Dyplom krakowianina"! 23.05.2020 Wesprzyj działalność Muzeum Krakowa Działalność Muzeum Krakowa mogą Państwo wesprzeć na naszej stronie: https://www.muzeumkrakowa.pl/wesprzyj-nas 07.02.2020 Bezpiecznie w Muzeum Krakowa Muzeum Krakowa podejmuje wszelkich starań, aby byli Państwo u nas bezpieczni.

Informacje praktyczne

Bilet normalny
28 zł
Bilet ulgowy
24 zł
Bilet rodzinny max. liczba osób - 4 (np. dwoje dorosłych i jedno lub dwoje dzieci do 16 r.ż. lub jeden dorosły i dwoje lub troje dzieci do 16 r.ż.)
56 zł
Bilet grupowy
24 zł
Bilet grupowy ulgowy
22 zł
Usługa przewodnicka
130 zł
Usługa przewodnicka dla grup szkolnych
110 zł
Lekcja muzealna plus bilet lekcyjny (12 zł)
80 zł
Spacer edukacyjny plus 4 zł od osoby
80 zł
Honorujemy
Karta dużej rodziny Karta dużej rodziny
Karta krakowska Karta krakowska

Zajęcia edukacyjne w oddziale

przedszkola Pogromcy legend, czyli różnica między bujdą a historią. Weryfikacja elementów historycznych w krakowskich legendach Rynek Podziemny Zapoznaj się z naszą pełną ofertą zajęć! stacjonarne klasy I-III Dzień jak co dzień – życie codzienne w średniowiecznym Krakowie Rynek Podziemny Zapoznaj się z naszą pełną ofertą zajęć! stacjonarne klasy I-III Kupieckim szlakiem na Rynek Krakowski. Handel w wiekach średnich Rynek Podziemny Zapoznaj się z naszą pełną ofertą zajęć! stacjonarne klasy IV-VIII Średniowiecze w sztuce – romanizm i gotyk Rynek Podziemny Zapoznaj się z naszą pełną ofertą zajęć! stacjonarne szkoły ponadpodstawowe Etos miasta – miasto w kulturze średniowiecznej Rynek Podziemny Zapoznaj się z naszą pełną ofertą zajęć! stacjonarne przedszkola Co się kryje pod Rynkiem? Tajemnice archeologii Rynek Podziemny Zapoznaj się z naszą pełną ofertą zajęć! stacjonarne klasy I-III W warsztacie mistrza. Opowieść o krakowskich rzemieślnikach Rynek Podziemny Zapoznaj się z naszą pełną ofertą zajęć! stacjonarne klasy IV-VIII Opowieść o tym, jak Batu-chan zburzył Kraków. Najazd tatarski w 1241 roku Rynek Podziemny Zapoznaj się z naszą pełną ofertą zajęć! stacjonarne klasy IV-VIII Król Kazimierz – jedyny Wielki. Recepta na odbudowę silnego państwa w XIV wieku Rynek Podziemny Zapoznaj się z naszą pełną ofertą zajęć! stacjonarne klasy IV-VIII Etos miasta. Życie codzienne w średniowiecznym Krakowie Rynek Podziemny Zapoznaj się z naszą pełną ofertą zajęć! stacjonarne klasy IV-VIII Wszystkie drogi prowadzą do Krakowa? Szlaki handlowe średniowiecznej Europy Rynek Podziemny Zapoznaj się z naszą pełną ofertą zajęć! stacjonarne szkoły ponadpodstawowe Chrześcijaństwo w Krakowie przed 966? Fakty, hipotezy, wykopaliska Rynek Podziemny Zapoznaj się z naszą pełną ofertą zajęć! stacjonarne szkoły ponadpodstawowe Miasto w średniowiecznej kulturze Rynek Podziemny Zapoznaj się z naszą pełną ofertą zajęć! stacjonarne szkoły ponadpodstawowe Kraków w Europie, Europa w Krakowie Rynek Podziemny Zapoznaj się z naszą pełną ofertą zajęć!

Skontaktuj się z nami!

Rynek Podziemny
Kierownik oddziału: Łukasz Walas adres: Rynek Główny 1, 31-042 Kraków

Wesprzyj nas!