Bilety onlineMuzeum dostępne
Ustawienia prywatności
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Aby uzyskać więcej informacji i spersonalizować swoje preferencje, kliknij „Ustawienia”. W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje, a także cofnąć zgodę na używanie plików cookie na poniższej stronie.
Polityka prywatności
*Z wyjątkiem niezbędnych

„Mamy niepodległą”. Wyślij pocztówkę i świętuj razem z nami!

Kolorowy baner reklamujący wydarzenie
MAMY NIEPODLEGŁĄ
WYŚLIJ POCZTÓWKĘ I ŚWIĘTUJ RAZEM Z NAMI!

Już od trzech lat wraz z Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku zapraszamy Was do udziału w akcji Mamy Niepodległą! Od 6 do 14 listopada w wybranych punktach Muzeum Krakowa można będzie otrzymać pamiątkową pocztówkę zaprojektowaną z okazji kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Kartki pocztowe mają nadrukowane znaczki elektroniczne, które są ważne do 30 listopada na terytorium Polski.  Można je zabrać ze sobą albo wypisać, zaadresować i wrzucić do przygotowanej w Muzeum skrzynki. Po zakończeniu akcji wszystkie pocztówki zostaną zaniesione do najbliższej placówki Poczty Polskiej i wysłane do adresatów.

Każdego roku przygotowywane są trzy nowe projekty kartek, a autorami wzorów tegorocznej edycji są Karol Banach, Magda Beneda i Ksenia Kononenko.

W tym roku kartki będą czekały na Was od 6 do 14 listopada w:
Muzeum Nowej Huty, os. Centrum E1,
Centrum Obsługi Zwiedzających, Pałac Krzysztofory, Rynek Główny 35,
kasie Rynku Podziemnego, Sukiennice, wejście od strony ul. Szewskiej (dawne Centrum Obsługi Zwiedzających).

Osoby, które nie mogą odwiedzić punktów dystrybucji lub wolą nowoczesne rozwiązania, mogą nadać pocztówkę elektronicznie. Więcej na stronie Mamy Niepodległą! 2021 – Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.

Zapraszamy do wspólnego, radosnego obchodzenia Święta Niepodległości!
Kolorowy baner reklamujący wydarzenie

Powiązane oddziały