Bilety onlineMuzeum dostępneDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
Muzeum Krakowa wprowadza w grudniu 2022 roku ograniczenia funkcjonowania wszystkich oddziałów - zobowiązanie takie nakłada na nas „ustawa o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców energii elektrycznej w 2023 roku w związku z sytuacją na rynku energii elektrycznej” z 29 września 2022 r. Więcej informacji w zakładce AKTUALNOŚCI.
Strona korzysta z ciasteczek!

Bezpiecznie w Muzeum Krakowa

Kolorowa grafika przedstawiająca zasady bezpieczeństwa w Muzeum Krakowa

Informacje na temat bezpieczeństwa

Muzeum Krakowa podejmuje wszelkich starań, aby byli Państwo u nas bezpieczni.

Muzeum Krakowa podejmuje wszelkich starań, aby byli Państwo u nas bezpieczni.


Do naszych oddziałów można wejść tylko w maseczkach bądź przyłbicach, obowiązuje również dezynfekcja rąk. 
 
Również wszystkie wydarzenia organizowane są z zachowaniem reżimu sanitarnego. Dla zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego wszyscy uczestnicy zajęć realizowanych w przestrzeni zamkniętej zobowiązani są do zakrywania ust i nosa. Wymóg ten dotyczy również osób, które ze względów medycznych zwolnione są z tego obowiązku. W takie sytuacji zalecamy korzystanie z przyłbic lub rezygnację z udziału w zajęciach. Przed wejściem do muzeum konieczna jest również dezynfekcja rąk.
 
W przypadku zajęć realizowanych na wolnym powietrzu zakrywanie ust i nosa nie jest konieczne, o ile uczestnicy zachowują minimum 2-metrowy dystans (ograniczenie to nie dotyczy rodzin oraz osób wspólnie gospodarujących).
Kolorowa grafika przedstawiająca zasady bezpieczeństwa w Muzeum Krakowa

Powiązane oddziały