Bilety onlineDeklaracja dostepnościEN
Strona korzysta z ciasteczek!

Rydlówka

Dziś otwarte

Godziny otwarcia

środa - sobota10:00 - 17:00

Wstęp wolny

środa

Lokalizacja

W. Tetmajera 28, 31-352 Krakówtel. 12 265 10 15 e-mail rydlowka@muzeumkrakowa.pl

Najbliższe wydarzenia w oddziale

Aktualności i komunikaty

Informacje praktyczne

Bilet normalny
14 zł
Bilet ulgowy
10 zł
Bilet rodzinny
28 zł
Bilet grupowy
10 zł
Bilet grupowy ulgowy
9 zł
Usługa przewodnicka
110 zł
Spacer i warsztaty edukacyjne Cena zawiera koszt biletu wstępu na wystawę. Bezpłatny wstęp przysługuje jednemu opiekunowi na 10 uczestników plus 5 zł za osobę
80 zł
Tramwajami do przystanku końcowego Bronowice Małe, następnie pieszo ulicami Zielony Most, Katowicką i Tetmajera.
Osoby poruszające się na wózku zachęcamy do wcześniejszego zgłoszenia swojego przybycia, byśmy mogli umożliwić Państwu wejście od ul. Władysława Żeleńskiego nr 37.
Honorujemy
Karta dużej rodziny Karta dużej rodziny
Karta krakowska Karta krakowska

Zajęcia edukacyjne w oddziale

przedszkola W ogródku pana Rydla Rydlówka Uczymy też zdalnie ;) online klasy I-III Skrzynia jak malowana Rydlówka Uczymy też zdalnie ;) online klasy IV-VIII Linia, kolor, symbol – Kraków i sztuka Młodej Polski Rydlówka Dom Zwierzyniecki Kamienica Hipolitów Kraków i jego okolice na przełomie XIX i XX wieku to miejsce, gdzie rodzi się nowa jakość polskiej sztuki. Przełom stuleci to czas popularności stylu zdobniczego zwanego secesją, zrywającego z tradycją dotychczasowych stylów historycznych... online klasy IV-VIII Świat uczestników Wesela. Opowieść o Krakowie i jego przedmieściach z przełomu XIX i XX w. Rydlówka Dom Zwierzyniecki Kamienica Hipolitów "Wesele" Stanisława Wyspiańskiego to literacki portret młodopolskiego Krakowa. Co jednak kryje się poza ramami tego obrazu namalowanego barwnym i ostrym językiem? Dramat będzie stanowił punkt wyjścia dla analizy przemian społeczno-obyczajowych... online przedszkola W ogródku pana Rydla Rydlówka Zapoznaj się z naszą pełną ofertą zajęć! stacjonarne przedszkola Skrzynia jak malowana Rydlówka Zapoznaj się z naszą pełną ofertą zajęć! stacjonarne klasy I-III „Panie Rydel, niech Pan napisze coś ładnego…” Rydlówka Zapoznaj się z naszą pełną ofertą zajęć! stacjonarne klasy IV-VIII Wsi zaciszna, wsi spokojna… Rydlówka Zapoznaj się z naszą pełną ofertą zajęć! stacjonarne klasy IV-VIII Bronowice Młodopolska wieś Rydlówka Zapoznaj się z naszą pełną ofertą zajęć! stacjonarne szkoły ponadpodstawowe „Wesele” między prawdą a fikcją Rydlówka Zapoznaj się z naszą pełną ofertą zajęć! stacjonarne, online szkoły ponadpodstawowe Scenografia „Wesela” między dosłownością a metaforą Rydlówka Zapoznaj się z naszą pełną ofertą zajęć!

Skontaktuj się z nami!

Rydlówka
Kierownik oddziału: Joanna Zdebska-Schmidt adres: W. Tetmajera 28, 31-352 Kraków

Wesprzyj nas!