Ustawienia prywatności
*Z wyjątkiem niezbędnych

Jak dojechać z Rynku Podziemnego do Muzeum i Centrum Ruchu Harcerskiego

W związku z wprowadzaniem biletu łączonego Rynek Podziemny - Muzeum i Centrum Ruchu Harcerskiego informujemy, że najlepiej dojechać z Rynku Głównego do Muzeum i Centrum Ruchu Harcerskiego:

• Linia tramwajowa nr 8 (z przystanku Teatr Bagatela), 22 (z przystanku Starowiślna), 50 (z przystanku Teatr Słowackiego) do pętli Borek Fałęcki.

- w Borku Fałęckim należy przesiąść się w dowolny autobus linii: 175, 214, 215, 225, 235, 243, 245, 254, 255, 265, 275, 285, 475 do przystanku Kąpielowa NŻ, następnie iść pieszo około 8 minut kierując się ulicą Zakopiańską, skręcić w ulicę Forteczną. Kontynuując trasę do numeru 28, przejść przez parking i wejść w bramę.

- lub w Borku Fałęckim wsiąść w autobus linii 151 do przystanku Borkowska, następnie iść pieszo ok 20 minut, kolejno ulicą Borkowską, skręcić w lewo na ulicę Forteczną, następnie skręcić w prawo na ul. Fortecznej pod nr 28, przejść przez parking i wejść w bramę.

- lub w Borku Fałęckim wsiąść w autobus linii 121 lub 191 do przystanku Zawiszy, następnie dojść pieszo (3 minuty) ulicą Forteczną pod numer 28, przejść przez parking i wejść w bramę.
  • Z przystanku Muzeum Narodowe autobusami 194 lub 494 do przystanku Borkowska. Następnie iść pieszo około 20 minut, kolejno ulicą Borkowską, skręcić w lewo na ulicę Forteczną, następnie na ul. Fortecznej pod nr 28 skręcić w prawo, przejść przez parking i wejść w bramę.

• Pociąg Kraków Dworzec Główny – Kraków Swoszowice. Ze stacji Kraków Swoszowice należy iść pieszo około 13 minut, ulicą Kolejarzy, następnie skręcić w ulicę Kąpielową, przeciąć ulicę Zakopiańską i kierować się na wprost w ulicę Forteczną. Muzeum znajduje się pod numerem 28 przy ulicy Fortecznej. Należy przejść przez parking i wejść w bramę.

Powiązane aktualności