Bilety onlineMuzeum dostępneDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
Muzeum Krakowa wprowadza w grudniu 2022 roku ograniczenia funkcjonowania wszystkich oddziałów - zobowiązanie takie nakłada na nas „ustawa o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców energii elektrycznej w 2023 roku w związku z sytuacją na rynku energii elektrycznej” z 29 września 2022 r. Więcej informacji w zakładce AKTUALNOŚCI.

Konkurs #KrzysztoforySelfieDay

Kolorowy baner reklamujący wydarzenie #KrzysztoforySelfieDay

#KrzysztoforySelfieDay

Już w środę, 19 stycznia zapraszamy do udziału w konkursie #KrzysztoforySelfieDay! Konkurs odbywa się w ramach międzynarodowej akcji w mediach społecznościowych #MuseumSelfieDay, która polega na zrobieniu fotografii typu "selfie" w przestrzeni muzeów!

My chcielibyśmy zaprosić Was na naszą najnowszą wystawę - Kraków od początku, bez końca  w Pałacu Krzysztofory. A więc telefony w dłoń i zapraszamy na wystawę! Najciekawsze prace nagrodzimy! Nagrodą główną jest wejście dla dwóch osób na wystawę w Rynku Podziemnym!
Kolorowy baner reklamujący wydarzenie #KrzysztoforySelfieDay

Powiązana wystawa