Bilety onlineDeklaracja dostepnościENDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
Szanowni Państwo, w związku z trwającymi przygotowaniami do wystawy obejmującej twórczość artystyczną Włodzimierza Tetmajera, poszukujemy prac malarskich, rysunkowych lub opracowanych w innych technikach jego autorstwa. Więcej informacji w zakładce Wydarzenia >> Aktualności.

Konkurs #KrzysztoforySelfieDay

#KrzysztoforySelfieDay

Już w środę, 19 stycznia zapraszamy do udziału w konkursie #KrzysztoforySelfieDay! Konkurs odbywa się w ramach międzynarodowej akcji w mediach społecznościowych #MuseumSelfieDay, która polega na zrobieniu fotografii typu "selfie" w przestrzeni muzeów!

My chcielibyśmy zaprosić Was na naszą najnowszą wystawę - Kraków od początku, bez końca  w Pałacu Krzysztofory. A więc telefony w dłoń i zapraszamy na wystawę! Najciekawsze prace nagrodzimy! Nagrodą główną jest wejście dla dwóch osób na wystawę w Rynku Podziemnym!

Powiązana wystawa