Godziny otwarcia Muzeum Krakowa w dniach 13 i 14 maja

Kolorowy baner reklamujący wydarzenie

Szanowni Państwo, 13 oraz 14 maja w związku z Nocą Muzeów, Muzeum Krakowa funkcjonuje według zmienionego harmonogramu.

Wszystkie oddziały biorące udział w Nocy Muzeów będą otwarte w dniu 13 maja w godzinach 19:00-00:00 - wstęp w cenie 1 zł.
Dodatkowo, w tym dniu (13 maja) Oddział Pałac Krzysztofory w godz. 10:00 - 18:00, Oddział Rynek Podziemny w godz. 10:00 - 19:00 oraz Oddział Fabryka Emalia Oskara Schindlera w godz. 10:00 - 19:00 - będą dostępne dla zwiedzających zgodnie ze zwykłym obowiązującym cennikiem zwiedzania.

W dniu 14 maja oddziały: Pałac Krzysztofory, Rynek Podziemny oraz Fabryka Emalia Oskara Schindlera funkcjonują jak w każdą sobotę.
Pozostałe oddziały Muzeum Krakowa w tym dniu będą nieczynne.
W czasie wydarzenia wszystkie wydawnictwa własne Muzeum Krakowa będą sprzedawane w sklepie muzealnym w Pałacu Krzysztofory oraz w kasach oddziałów z 25% rabatem!

Sklep muzealny w Pałacu Krzysztofory (Rynek Główny 35) podczas Nocy Muzeów będzie czynny w godzinach 17:00-00:00.
Kolorowy baner reklamujący wydarzenie