Duże i małe skarby Pana Twardowskiego

Najważniejsze informacje
Czas trwania zajęć wynosi średnio od jednej do półtorej godziny.
Udział w wydarzeniach realizowanych w ramach programu Lato w Mieście jest odpłatny.

Bilety:
  • dzieci i młodzież (do lat 18): 20 zł
  • bezpłatny wstęp przysługuje jednemu opiekunowi, pozostali opiekunowie: 20 zł
  • posiadaczom Krakowskiej Karty Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem przysługuje 50% zniżki
Bilety można zakupić online poprzez stronę https://bilety.mhk.pl, w kasach muzealnych oddziałów realizujących zajęcia oraz w Centrum Obsługi Zwiedzających.

Informacja: Centrum Obsługi Zwiedzających w Pałacu Krzysztofory, Rynek Główny 35, 31-011 Kraków, tel. 12 426 50 60, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl

Oprowadzanie i warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 6–10 lat Prowadzenie: Mikołaj Niedojadło

Mural zdobiący fasadę Thesaurusa stanie się punktem wyjścia do poznania legendy o Panu Twardowskim, a podczas zwiedzania muzealnego skarbca będziemy szukać elementów ukazanych na malowidle. Uczestnicy będą także mogli zobaczyć, w jaki sposób profesjonalnie przechowuje się i zabezpiecza najcenniejsze eksponaty muzealne. Obejrzane przedmioty staną się inspiracją do wykonania prac plastycznych z wyobrażeniem własnych skarbów.
Najważniejsze informacje
Czas trwania zajęć wynosi średnio od jednej do półtorej godziny.

Bilety:
  • dzieci i młodzież (do lat 18): 20 zł