O pewnym chłopcu spod Wawelu, który stał się wielkim twórcą

Najważniejsze informacje
Czas trwania zajęć wynosi średnio od jednej do półtorej godziny.
Udział w wydarzeniach realizowanych w ramach programu Lato w Mieście jest odpłatny.

Bilety:
  • dzieci i młodzież (do lat 18): 20 zł
  • bezpłatny wstęp przysługuje jednemu opiekunowi, pozostali opiekunowie: 20 zł
  • posiadaczom Krakowskiej Karty Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem przysługuje 50% zniżki
  • sprzedaż biletów jest uruchamiana ok 3 tygodni przed danym wydarzeniem.

Bilety można zakupić online poprzez stronę https://bilety.mhk.pl, w kasach muzealnych oddziałów realizujących zajęcia oraz w Centrum Obsługi Zwiedzających.

Informacja: Centrum Obsługi Zwiedzających w Pałacu Krzysztofory, Rynek Główny 35, 31-011 Kraków, tel. 12 426 50 60, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl

Spacer połączony z warsztatem dla rodzin z dziećmi (45 min spacer + 45 min warsztat) Miejsce zbiórki: Dom Długosza, ul. Kanonicza 25 Prowadzenie: dr Karina Janik

Spacer spod Domu Długosza przy ulicy Kanoniczej, przez Planty pod kościół Mariacki i dojście ulicą Szpitalną do Domu pod Krzyżem stanie się przestrzenią opowieści o dorastaniu i szlifowaniu talentów, o nauce oraz o osiągnięciach jednego z najbardziej znanych twórców Młodej Polski – Stanisława Wyspiańskiego. Historia ta stanie się z kolei inspiracją dla warsztatów, w czasie których zmierzymy się z naszą przyszłością. Odwołując się do marzeń, postawimy sobie pytanie – kim chcę zostać w przyszłości? Następnie z pomocą opiekunów określimy swoje zalety, umiejętności i mocne strony, które mogą być przydatne w realizacji marzeń i osiąganiu celów. Uczestnicy wykonają mapy celów techniką wycinanki bądź rysunku i tekstu.

Uwaga! Sprzedaż biletów wyłącznie online
Najważniejsze informacje
Czas trwania zajęć wynosi średnio od jednej do półtorej godziny.

Bilety:
  • dzieci i młodzież (do lat 18): 20 zł
  • bezpłatny wstęp przysługuje jednemu opiekunowi, pozostali opiekunowie: 20 zł
  • sprzedaż biletów jest uruchamiana ok 3 tygodni przed danym wydarzeniem.