Bilety onlineMuzeum dostępne
Ustawienia prywatności
*Z wyjątkiem niezbędnych

Moja – Twoja – Nasza. Jak opowiadać o własnej historii?

Najważniejsze informacje:
typ zajęć:
czas trwania:
Ceny biletów na wystawę
Udział w zajęciach on-line plus 2 zł od uczestnika100.00 zł
Rezerwacje i terminy
Zapisy na zajęcia przyjmowane są najpóźniej na trzy dni przed planowanym terminem lekcji, w zależności od dostępności wolnych terminów.
Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: zdalnelekcje@muzeumkrakowa.pl

Zajęcia on-line

Podczas zajęć uczestnicy zapoznają się z pojęciem dziedzictwa kulturowego.

Historia to nie tylko wielkie narodowe wydarzenia, to także opowieści mijanych codziennie budynków, historie zamknięte w codziennych przedmiotach i ukryte w tradycjach. Podczas zajęć uczestnicy zapoznają się z pojęciem dziedzictwa kulturowego, historii lokalnej oraz – na przykładzie Podgórza – zobaczą jak wielką siłą są mieszkańcy i ich historie.
Najważniejsze informacje:
typ zajęć: