Praca oddziałów Muzeum Krakowa podczas weekendu majowego. Link

Dziękujemy naszym sponsorom!

Muzeum Krakowa dziękuje sponsorom wydarzeń oraz aktywności muzealnych.

Porządek musi być

Po raz kolejny mogliśmy liczyć na  profesjonalny sprzęt czyszczący od naszego partnera Kärcher Sp. z o.o. Dzięki jego zaangażowaniu, fachowej i kompetentnej pomocy, możemy wspólnie zadbać o ochronę naszych zabytkowych oddziałów, a naszym gościom zapewnić komfortowe warunki zwiedzania.

To czysta przyjemność współpracować z takim partnerem jak Kärcher Sp. z o.o.

Średniowiecze da się lubić!

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią ponownie zapraszamy do Barbakanu i Celestatu na turnieje rycerskie, pokazy i warsztaty krakowskich rzemiosł, koncerty muzyki średniowiecznej
z wykładami dotyczącymi instrumentów, gry terenowe związane z historią miasta i jego legendami, interaktywne przedstawienia i spektakle czy warsztaty tańca średniowiecznego. Realizacja pokazów powierzona została profesjonalnym grupom rekonstrukcyjnym, które reprezentują zarówno wczesne, jak i pełne oraz późne średniowiecze.

Dziękujemy naszym partnerom Krakowskiemu Holdingowi Komunalnemu S.A. oraz Miejskiemu Przedsiębiorstwu Oczyszczania w Krakowie, za ich wsparcie finansowe. Dzięki ich zaangażowaniu możemy udowodnić, że Średniowiecze da się lubić!