Bilety onlineMuzeum dostępne
Ustawienia prywatności
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Aby uzyskać więcej informacji i spersonalizować swoje preferencje, kliknij „Ustawienia”. W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje, a także cofnąć zgodę na używanie plików cookie na poniższej stronie.
Polityka prywatności
*Z wyjątkiem niezbędnych

Konkurs „Barwny Tetmajer” oraz Rodzinna ścieżka edukacyjna na wystawie „Włodzimierz Tetmajer. Siła barw i temperamentu”

Kolorowa grafika. Rysunek chłopca. Konkurs „Barwny Tetmajer”

Zapraszamy do udziału w konkursie „Barwny Tetmajer” oraz do zwiedzania wystawy „Włodzimierz Tetmajer. Siła barw i temperamentu” korzystając z Rodzinnej ścieżki edukacyjnej.

Konkurs „Barwny Tetmajer”

Kolorowa grafika. Rysunek chłopca.
Konkurs „Barwny Tetmajer”
Zapraszamy całe rodziny do wzięcia udziału w konkursie „Barwny Tetmajer”. Aby wziąć w nim udział, należy przyjść na wystawę i spróbować rozwiązać przygotowane zagadki i łamigłówki, które znajdują się na karcie pracy. Karty pracy można zakupić w Centrum Obsługi Zwiedzających (Pałac Krzysztofory, Rynek Główny 35) bądź pobrać bezpłatnie poniżej. Następnie uzupełniony kupon konkursowy z tyłu karty należy oderwać i wrzucić do skrzynki znajdującej się na wystawie w jednym z punktów ścieżki edukacyjnej. Raz w miesiącu odbywać się będzie rozstrzygnięcie konkursu, a zwycięzców zaprosimy do nas po odbiór nagród. Chcecie wiedzieć, co na Was czeka? Wpadnijcie do nas i sami się przekonajcie biorąc udział w konkursie!

Regulamin konkursu jest dostępny do pobrania poniżej.

Pozostałe informacje w Centrum Obsługi Zwiedzających, Pałac Krzysztofory, Rynek Główny 35, tel.: 124265060, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl
Kolorowa fotografia. Skrzynka na wystawie.
Skrzynka znajdująca się na wystawie w jednym z punktów ścieżki edukacyjnej, do której należy wrzucać uzupełnione kupony konkursowe.
Podsumowując okres wakacyjny pragniemy z radością poinformować, że w konkursie dla dzieci i ich rodzin „Barwny Tetmajer” laureatami zostali:
w miesiącu lipcu: Jakub Płaza, Marek Vrbata i Jan Strzelecki
w miesiącu sierpniu: Rita Bigaj, Lena Góralczyk i Antonina Durlik

Laureatom i Laureatkom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za niezwykle ciekawe odpowiedzi!

Konkurs towarzyszy wystawie czasowej „Włodzimierz Tetmajer. Siła barw i temperamentu”, którą do 12 listopada można oglądać w Pałacu Krzysztofory. Na wystawie znajduje się także rodzinna ścieżka edukacyjna.

Rodzinna ścieżka edukacyjna

Kolorowe fotografie. Fragmenty Rodzinnej ścieżki edukacyjnej na wystawie.
Punkty Rodzinnej ścieżki edukacyjnej
Na wystawie znajduje się także specjalna ścieżka edukacyjna dla rodzin z dziećmi. Podążajcie wspólnie śladami Jana Kazimierza – syna artysty Włodzimierza Tetmajera. Zwiedzając kolejne sale wypatrujcie informacji na panelach. Pomogą Wam one zgłębić wiedzę na temat kultury chłopskiej, a także zachęcą do pogłębionych rozmów na temat twórczości malarskiej Tetmajera. Dodatkowo w ramach ścieżki przygotowano dwa interaktywne stanowiska. Na jednym możecie spróbować ułożyć własną kompozycję malarską, żonglując przy tym planami. Zaś na drugim zgadnąć, czym pachniała dawna podkrakowska wieś.

W razie potrzeby osoby z Obsługi wystawy na pewno pomogą znaleźć kolejne stanowiska. Dobrej zabawy!
Kolorowa grafika. Rysunek chłopca. Konkurs „Barwny Tetmajer”

Regulamin konkursu „Barwny Tetmajer”

Karta pracy „Barwny Tetmajer”

Mecenas Muzeum Krakowa

Logo Wodociągi Miasta Krakowa S.A.

Sponsorzy wystawy

Partnerzy wystawy

Główni Patroni medialni

Powiązane oddziały