Bilety onlineDeklaracja dostepnościENDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
Szanowni Państwo, w związku z trwającymi przygotowaniami do wystawy obejmującej twórczość artystyczną Włodzimierza Tetmajera, poszukujemy prac malarskich, rysunkowych lub opracowanych w innych technikach jego autorstwa. Więcej informacji w zakładce Wydarzenia >> Aktualności.

Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego 2022 online

Kraków nadal zaskakuje!

Urząd Miasta Krakowa, Federacja Stowarzyszeń Przewodnickich oraz Muzeum Krakowa zapraszają Przewodniczki i Przewodników na transmisję online spotkania z okazji Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego 2022.

Transmisja online z wydarzenia w Sali Miedzianej Pałacu Krzysztofory odbędzie się dnia 10.03.2022 roku (czwartek) o godzinie 11:00 na profilu Muzeum Krakowa na Facebooku.

Program spotkania

Rozpoczęcie – godz. 11:00
1. Powitanie zaproszonych gości
2. Odegranie hejnału