Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego 2022 online

Kolorowa fotografia Pałacu Krzysztofory

Kraków nadal zaskakuje!

Urząd Miasta Krakowa, Federacja Stowarzyszeń Przewodnickich oraz Muzeum Krakowa zapraszają Przewodniczki i Przewodników na transmisję online spotkania z okazji Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego 2022.

Transmisja online z wydarzenia w Sali Miedzianej Pałacu Krzysztofory odbędzie się dnia 10.03.2022 roku (czwartek) o godzinie 11:00 na profilu Muzeum Krakowa na Facebooku.

Program spotkania

Rozpoczęcie – godz. 11:00
1. Powitanie zaproszonych gości
2. Odegranie hejnału