Praca oddziałów Muzeum Krakowa podczas weekendu majowego. Link

Muzeum Nowej Huty - spotkanie dotyczące dostępności

Muzeum Krakowa stara się o środki unijne z programu FEnIKS (Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat i Środowisko 2021-2027).

Planujemy wystawę stałą, kino plenerowe, nowoczesne sale edukacyjne i konferencyjne. Bardzo zależy nam, by ta przestrzeń była przyjazna, wygodna i dostępna. Dlatego zapraszamy na spotkanie, na którym opowiemy o zaplanowanych rozwiązaniach dostępnościowych zarówno w samym budynku, jak i w planowanych wydarzeniach towarzyszących. Bardzo zależy nam na Państwa opinii, dlatego serdecznie zapraszamy na spotkanie 5 września 2023 roku we wtorek, w godzinach 18 – 20, na os. Centrum E 1.
Liczba uczestników ograniczona, osoby chętne do udziału prosimy o zgłoszenie na adres nowahuta@muzeumkrakowa.pl
Prosimy też o informacje o szczególnych potrzebach (np. tłumacz PJM, audiodeskrypcja itp.).

Podsumowanie:
kiedy: 5 września 2023 roku we wtorek, w godzinach 18 – 20
gdzie: Muzeum Nowej Huty, oddział Muzeum Krakowa, os. Centrum E 1.
Dojazd i dojście do budynku: najbliższy przystanek tramwajowy znajduje się przy Placu Centralnym, tramwaje 4, 10, 16, 21, 22, 62, autobusy: 149, 174, dojście ok. 500 metrów wzdłuż ale. Jana Pawła II.
Budynek z barierami architektonicznymi, które można pokonać przy pomocy podjazdów.
Brak dostępnej toalety.